Saab nr1

Helix, galiu atsakyti (šeimoj turėjom 3 SAAB, tiesa dabar tik du. Pats važinėjau su 9-5 Aero). Mano asmeniniu supratimu stipriausia SAAB pusė yra ‘jausmas’. Tai ir su prekės ženklo istorija susiję, ir su Aero techninėmis sąvybėmis ir su vairuotojo vieta - sėdi žemai, skydelis apgaubiantis. Valdymas aštrus.

uezusas > bet tia lygini aero… tai galima tada lygint bmw m ar audi rs divizija Juokiasiishkarto pavaizuok su galingiausiu vairantu Juokiasi

LS> siap tavo ishvardintas savybes dar daug gamintoju turi Mirktbet cia jau pagal simpatijas daugiau viskas yra ir tiek Cha cha

LS, tai kad bmw irgi istoriskai su aviacija surista. juk gamino aviacinius variklius. kur kas geresnius uz saab.

Helix - matai, jausmas tai dalykas asmeniškas. Tai kad BMW gamino variklius man nepanaikina jausmo, kad 90 proc automobilių kurie man sugadina nuotaiką kelyje yra BMW. Ir vairuodamas kelyje BMW aš blogai jausčiausi vien dėl to, kad žinočiau kad dauguma eismo kolegų mane laiko šikniumi vien dėl to, kad vairuoju šį auto.

LS, as neaukstinu bmw. todel nebutia plesyt maike.

Helix - o aš nežeminu BMW. Tiesiog pasakojau kokiu būdu gaunasi ‘jausmas’. Pariteto principu galiu pasakyti, kad jei važiuočiau Audi mane imtų jausmas, kad mane apgavo.

LS kazkoks kompleksas del bmw pas tave… Kazkaip px bmw ar fiat… tegul sau vaziuoja… Cha cha

pazistamas nuo bnv nulipo ant aubi allroad. nusivyle ir grizo ant bnv

MCB - kompleksas ar ne kompleksas, bet tiesiog šnekam apie jausmą Šypsena

Nauji BMW to jausmo neturi ir kelyje yra mandagūs cacos. Šypsena

Auris, ne visi Šypsena Anądien F10 pakirto magistralėj remonto susiaurėjimo zonoj, tada lenkė kitus manevruodamas tarp tu stovinčių atitvarų. Bet kita vertus - gal kokia nelaimė žmogui namie buvo ar ką.

LS, kaip jaustumeis, pagal tą patį pariteto principą, vairuodamas Toyotą? Cha cha

Tojotą (gi vairavau prieš SAAB) vairuodamas jausmų neturėčiau iš vis. Tokia neutrali būsena, niekam nekliūvi, niekas dėmesio nekreipia.

SAAB’as manes kazkaip nei liudina nei dziugina…aisku savo modeliu gamoje turi keleta nesusipratimu Cha cha bet isk itos puses kas tu kliurku neturi …galu gale nors pastebimi kiti modeliai kai isleidzia koki neisnesiota Cha chaedita; eilini karta pastebiu jeigu sako zmogus kad tojota reiskia kalba apie avensis Juokiasi

Aišku jei rimtai kalbėt, tai džiugina/nedžiugina yra grynai apsisprendimo reikalas. Taip kad, reikalui esant - tai galima valdyti sąmoningomis pastangomis, važinėjant net ir Škoda Velniūkštis

saviįtaiga. Stipru Cha chaTik su toyota, atvirai sakau, tas nepavyktų. Vienintelis modelis, kurį vairuojant tikrai nereiktų įtaigos - Supra Girtas Girtas Girtas

Bet ziauri ta Narbuto gatve… lyg ir isibeget yra kur, bet posukiai, kalnas, vanduo laikosi palijus, o stulpai per puse metro nuo vaziuojamosios dalies…

quatte - nu kodėl. Mano avensis turėjo 400 Nm ir tai buvo pakankama priežastis džiaugtis. Tik kad gedo dažnai, tas liūdino. Bet kita vertus, tada aš buvau dar jaunas ir durnas ir nežinojau, kas iš tiesų džiugina Cha chaApie įtaigą: tyrimą atliko amerikiečių fiziologas dr. Guang Yue, iš Cleveland Clinic Foundation- 10 jo tiriamų 20-35 m. vaikinų mankštino tik vieną savo bicepsą, ir tik mintimis- 5 dienas per savaitę nustatytu laiku įsivaizduodami, kad sunkiai dirba būtent ta ranka. Norėdamas įsitikinti, kad raumenys realiai neįtempiami, dr. Guang Yeu sekė ir kiekvieno tiriamojo motorinių neuronų veiklą, lygiai taip sekdamas ir atitinkamų smegenų sričių būsenas. Ir ką gi? Jau po dviejų savaičių “pratybų mintimis”, tiriamųjų bicepsų galia ir apimtis išaugo 13,5 proc., ir šis teigiamas pokytis išliko dar tris mėnesius po tyrimo pabaigos. Tiriamieji, kurie nedalyvavo “pratybų mintimis” sesijose, jokio bicepso padidėjimo nepasiekė.

Tips, tu gal eik pasimokyt vairuot, jei ta gatvė tau kažkuo nesaugi atrodo, ir kalnuota Cha cha į kalną esu kilęs apie 180, žemyn panašiai, nieko Cha cha realiai kai darban judu, pats varau pirma juosta 80, mane daugkas lenkia. šitu atveju, tai daug veiksnių galėjo sukelt avariją, nuo plikų padangų ir akvaplano, iki kažkas nustūmė/užkišo ar užsižiopsojo į magę ar užsikuitė bardačioke.