SAAB limo


SAAB limo

nepyk bet vel prisipisiu Nekaltas, Tu atrodo suauges zmogus,bet esi isprotejes del saab`u.Pasakyk tu man, kas itakoja tavo toki elgesi ???

Protestas pries visuomene manau veda si bangos vartotoja. Siuo atveju visuomene suprantama kaip audi fanatai.Atsvara jiems SAAB. Ech paauglyste

kas zino kuo saabas skiriasi nuo opelio ???

jam jau tuoj tricokas bus Cha cha

kvapu?

vyrai niekada nesuauga tik vis brangsta ju zaislai Mirkt

kalbejau apie protine branda Cha cha

is tikro giliai giliai viduje,ten uz kepenu as irgi SAAB fanas

neatspejai, aptarnavimas brangesnis Juokiasi

As tai esu geru, greitu, graziu, galingu automobiliu fanas ir man nusispjaut kas ji pagamino. O buti kazkurio prekinio zenklo fanu yra idiotizmas.

Skaitau Juokiasi

Peace, manau daugelis yra prekinių ženklų fanai. O kas čia blogo? Svarbiausia norai Mirkt Mane pvz. SAAB marketingas sužavėjo nuo pirmos minutės ir tapau jų vergu Cha cha

mane tai labai suzavejo kai atsirado sotkes, nuo to momento as supratau, kad niekada nesiskyrsiu su ziedais Apkabinimas

sunchuivčajus tu gal durnas? cia tau ne vw ir aubi. saabas ir opelis turi labai daug skirtumu. nors naujesni saabai ir GM priklauso, bet vistiek jie turi nemazai savo niuansu. o aptarnavimas nera toks brangus

Visumoi saab yra gera masina, vaziuoti ja labaiu malonu, valdosi jos puikiai, o apie aero arba Vigen komplektacija manau blogo zodzio nepasakys niekas kas ismano bet truputi apie automobilius. Bet saab turi kelis didelius minusu kuriuos teko pajusti savo kailiu tai dideles kuro sanaudos ir beprotiskai brangios detales, net iki apsurdo brangios detales