S5


S5

kam prkti 5 kai jau isleidzia 6?

isskyre darbini S5, visiskas samsungas,viduj kazkaip nieko naujo, apart sirdies sensoriaus, kazkaip nepastebejau, gal net painiau pradzioj su nustatymais, labai isskirstyti. atsparus vandeniui iki 1m 30min(dar nebandziau), super ultra power taupumo rezimas Gerai Gerai Gerai su 6 procentais 1.5 dienos skambinejimo, visai patiko, dar patiko kad pilnai pasikrauna nuo 6% per ± 2 h, nepatiko kad sufleris kai renki numeri, persikele i virsu, virs numerio lauko, kas didesniame ekrane kartais nepatogu buna. pirstu antspaudu nuskaitytuvas, veikia gerai, nors kai su deklu nelabai patogu. p.s. jei galeciau rinktis dabar imciau LG, nes kazkaip po LG G2 mini OS sito vidus pasirode senesnis, maziau customizinimo galimybiu, ir vis tapsnoju ekrana kad pabustu, kaip LG Cha cha

2 sykius bakstelk home mygtuką ir nusileis ekranas žemiau. Aifono kopija. Dėl knocking atrakinimo. Galima padaryti, bet reikia Franco kernelio

as vakar is omnio pasiemiau G3. Galvojau ar pirkti fotika (geresne is muiliniu+pasilikti lumia 520), ar telefona su kuo geresne kamera, tai pasirinkau telefa. Kolkas esu visiskai patenkintas pasirinkimu.

Ir baterija G3 nebloga. Pats naudoju G2 puse metum tai dar neturiu prie ko prikibt.

Kamera G3 prie gero apsvietimo ir kokia gamta, ar kazka nejudancio fotkinti, o kokiam baliukyje jau bb, man susilieja, nesigauna pagaut gero kadro (as vis vaika fotkinu, tas laksto ir *****, nebent sedinti ramiai, tada jo) baterija tikrai nustebino, greit pasikrauna ir normaliai laiko. didziausia blogybe - korpusas, visiem skilineja kampai, prie ausiniu lizdo, cia biski brokas… pas mane trijuose kampuose iskilo, bet mano jau N kartu vaiko numestas. idejau i dekla stora, stikla uzklijavau ir metomas toliau sekmingai, bet jau be pasekmiu skaudziu Šypsenaatejo belaidis krovimas, tas labai dziuginantis dalykas man, 50% dasidejo belaidis kad imciau G3 o ne G2 emiau ta pacia diena G2 ir G3. G2 is pat pradziu labai labai patiko, lipo i ranka liuks, gailejausi is pradziu del G3, vienintelis minusas tada buvo jo DYDYS, bet dabar, po 2 menesiu G2 neimciau, tik G3 Klasta

Dariau, papasakosi kaip su baterijos naudojimu, nes kiek ziurejau gsm S5 baterija ilgiau laiko nes LG ekranas ne superamoled ir labai nemazai valgo akumo, nors budejimas ilgesnis Cu yra toks nykscio judesys i kaire i desine tada sumazeja veiksnus ekranas(gali pasirinkti norima dydi) patogus variantas irgi

Video testa pralose g2,narsymo laimejo ant panasiai.galutiniame geresnis rezultatas uz s5

G2 geresnis uz S5 ? Cha cha atlepausis biski busi ? Cha cha

Casperas, as manau didziausia blogybe del ekrano yra ta, kad labai didele raiska, del to ir akumo daugiau reikalauja. Man butu pilnai uzteke FHD rezoliucijos, bet ka darysi, kad del skaiciuku gamintojai turi nertis is kailio.

Yra budu sumazinti rezoliucija ir akumo laikymas dar prailgeja G3

va ta ir turejau omenyje, idomu kaip praktikoje tai atsilieps

pasirodo G3 rezoliucijos mazinimas nekazka priduoda baterijai: Unfortunately, downgrading the resolution didn’t resolve the LG G3’s battery woes. We only saw a negligible 7 minute 47 second (1.97%) improvement.

apšvietimą geriau reguliuokit Laimingas

Nors is kitos puses - nx pirkt dumbfona, jei bendrai sudejus, naudosi ekrana ant 10% apsvietimo, power saving moda pastoviai ant on laikysi, kitu funkciju po 5% naudosi ir taip toliau, tai tokiu atveju jau ir siemens m55 geriau bus, nes jei perki produkta, tai tam, kad naudot ji 100%, o ne 5%. Taip, gero bendro sprendimo nera, batarkes visu dideliu telefonu ciulpia, net pilnos darbo dienos neatlaiko rimtu darbo rezimu, reikia pasirinkti max pora dalyku, kurie rupi(ekranas, greitis, kamera, batarke…), ir pagal tai pirkti telefona ir pagal tai naudoti ji. Nx pirkt telefona su super amoled ekranu ir laikyti ji ant rezimo sikna_2000.

fatun>apie baterija kalba Taip turbut pats ir busi atlepausis Cha cha

Skirtingu telefonu batarkiu lyginti negalima, cia tas pats kas lyginti kuro sanaudas zigulio ir bugatti veyron…