rytoj isvaziuos i gatves


rytoj isvaziuos i gatves

pagaliau prisiverciau priregistruot Šypsenametus laiko garaze pratunojo ryt gales riedet gatvemis

koki priedi apturejo ?

Anekdoc Sveikata išsunkianciu darbu, pagaliau užssidirbusi “babkiu” ir sažiningai “atsimokiusi” vairavimo kursuose (jei ši procesa iš vis galima pavadinti “mokymusi”), mano žmonos drauge Liubaška isigijo nauja “Fiat Punto”. Ši reikala “aplaistem”, žibintus ir stikla “nuplovem”, padangas paspardem, signala paspaudinejom. Griausmas trenke po savaites, kai, važiuojant iš darbo ir suskambejus “mobiliakui”, jis visas net išsipute nuo Liubos verksmu ir baisios žinios: mašina sudaužyta. Tarp kitko, anot Liubaškos - “suvaryta nepataisomai”. Kai paklausiau, kas gi vis del to atsitiko konkreciai, Liubaška mane “užmuše” savo išsireiškimu, kad net “dugno apsauga” nutruko. Ne, aš ir jau ne vienus metus nervingai rukau, kai visokie pseudo meistrai autoservise landžioja po mano “kregždute”, taciau turiu pripažint, niekada nesu girdejes apie tokia nežinoma detale, kaip “dugno apsauga”. Taciau veidu kristi i purva ir pasirodyti prieš Liubaška paskutiniu profanu (kas liecia autodetales) , aš negalejau niekaip! Smalsumas nugalejo nuovargi ir aš pažadejau Liubaškai, jog tuoj pat atvažiuosiu “ivertint nuostoli”. Važiuodamas pro Liubaškos nama, atkreipiau demesi, jog jos “sagute” (tokiu meiliu žodeliu žmonos drauge pakrikštijo savo “ratus”), atrodo dar geriau, nei prieš savaite. Taciau tai buvo ne vienintelis siurprizas, laukes manes ši vakara… Dar karta patvirtinusi, kad jos pamesta detale iš tikruju vadinasi, butent, “dugno apsauga”, apsižliumbusi blondine atvere bagažine ir man, labai jau suintriguotam, buvo suteikta teise pasigrožeti ramiai Liubuškos mašinoje besiilsinciu KANALIZACIJOS DANGCIU! I mano nedrasu klausyma, kaipgi vis del to atsitiko tokia nelaime, verkianti mergina papasakojo: “Varau aš, varau, reiškia. Staiga “buch” ! Tikriausia ant kažko užvažiavau. Aš - ant stabdžiu. Išlipu, o šalia guli ji, dugno apsauga. Kažkokie vyrai šalia sustojo. Aš jiems pasiguodžiau, o jie pasake, kad ši detale yra pati svarbiausia ir be jos važineti labai pavojinga. Padejo detale pakrauti i bagažine ir patare iškart važiuot i autoservisa (pirma juosta, isijungus avarini, ne didesniu, nei 40 km/h greiciu).” Visa jos tirada laikas nuo laiko sudrumsdavo mano pastangos sulaikyti laukini juoka. Taciau tai dar ne viskas. Visas tepaluotas autoserviso meistras, išklauses gailia Liubaškos istorija, pasake, kad anie vyrai ant kelio absoliuciai teisus, nes iš tikruju - nera svarbesnes detales, nei dugno apsauga. Taciau šiuo metu jis suremontuoti mašinos negalys, nes servise neturi … klausykit atidžiai: “Kairiakrypciu varžtu ??416/53"455674/546388/Bis” (lapeli su varžtu numeriu geraširdis meistras Liubuškai padovanojo, kad ji, vargšele neužmirštu). Auto detaliu parduotuves, i kuria iškart nuvyko Liubuška, pardavejas iš pradžiu trupuputi “apšalo”, bet po to nusiramino ir rimtai pareiške, kad TOKIUS varžtus galima gauti tik užsisakius iš anksto, po triju menesiu, bet ir tai nera jokios garantijos, kad jie bus pristatyti. Per ta laika automobili eksploatuoti griežtai draudžiama… VISKAS! ! ! Toliau nieko neatsimenu, nes tuo momentu man “nušoko stogas”. Žvengiau taip, kad vos žarnos nesusisuko. Už toki savo elgesi, po to jau, kai papasakojau savo žmonai, buvau pavadintas “idiotu”. Matyt, tik iš moteriško solidarumo…

pagaliau ir tave pasieke, visi jau pries menesi atisjuoke Be be be

nigerio sikyne liko ant stiklo Cha cha

oho koks ispuuudingas auto? kiek mokejai, koks variklis?

xspirit tu nuostabus Cha cha

B0LIDASC0M: paruo kaip daba atrodo jet’ass Šypsena