rytiniai rupesteliai

rytiniai rupesteliaiLabas

va kokia problema turiu: niekaip nepriverciu savo brangiausiojo ryte laiku islipti is lovosPavargęs kai as keliuos anksti, tai specialiai keliolika minuciu anksciau , kad speciau jam valgyti padaryti, kad alkanas i darba neiseitu. o kai paskaitos man veliau , tai vargsas ir nevalges ir negeres ryte lieka, o paskui skundziasi, kad skrandi skaudaPavargęs kokius penkis sesis kartus skamba zadintuvas kol akis sugeba praplesti, paskui guli, voliojasi, snaudzia…o kai prisivercia islipti is patalu, jau buna tik kokia 10 minuciu iki isejimo belike. taip ir lekia, skuba, per galva verciasi…ar turite jus namie tokiu “tinginiu” ir kokiu priemoniu imatesCha cha?

visai kaip aš Cha cha Tik kad gyvenimas pats pamokino ir išauklėjo - daba keliuosi anksčiausia iš visų, bet vistiek nespėju NeCha cha
Šiaip kai gerai išsimiegi, tai gali ir atsikelti normaliai, be stresų. Gal reikia tiesiog gultis anksčiau???

Aš tingiu keltis… Drovus Gal labai nuvargini, kad nesugeba laiku atsikelti? Flirtas

siaip jau “branguji” reiktu pripratint anksciau vakarais eit gultMirkt

Kai Vyras namuose, tai as bunu tas asmuo, kuris paskutinis islipa is lovos - nelaimingas, susiraukes, ir kuri prizadinti yra sunku. O kai bunu viena - viska suspeju puikiai. Taigi gal tavo Vyras reikia truputi daugiau savarankiskumo - kai yra supratimas, kad viska turi daryti ant savo Ignoruoju. Mirkt

Salto vandens kibiras tikrai pades atsibustiJuokiasi

mano vaikinas taip pat nelipa is lovos,nes zino,kadas uz ji viska paruosiu…viena karta nieko nedariau, ir kai diena paskambino ir padejavo, kad nevalges ir alkanas-pasakiua, kad pats kaltas, nes riekejo anksciau keltisŠypsena kartais reikia savo Širdis Vyras parodyti, kad ir savarankiskumas gerai Mirkt
o siap, kai jis nesijudina po telefono skambejimo, purtau ji tol,kol atsikelia-as matyt turiu daugiau kantrybes Cha cha

temos autorei dar siulau atsikelus anksciau, ir taisant pusryti , ijungt garsiau muzika ar telika-pats anksciau prades budintis ir anksciau issiris is lovos Labas
sekmes kovojant su miegaliaisŠypsena

Maniskis tai savaitgaliais kaip agurkas jau nuo 7 akys stacios, o darbo dienom ta pati situacija, kaip pas Tave. As ir anksciau atsikeliu, kava padarau, marskinius islyginu ir nenustodamai purtau paskui kad atsikeltu. irgi bandom anksciau gulti eiti tiesiog…o siaip tai nemanau, kad vaistuku kokiu nor yraŠypsena

Na kam, Tu, taip?.. prie visų, aa?Nekaltas… susnepatoginau net Drovus

rooki, a ko tu susinepatoginai, negi apie tave kalba? a? Apakęs Cha cha

mano Vyras tai keliasi anksčiau už mane, bet ir labai mėgsta lovoj pasivartyti ir paskutinę minutę išlipti, žadintuvas gal 3 kartus skambinaBaisu, tai jei jis dar nesikelia iš lovos išstumiu Mirkt, nes man neleidžia miegoti dar 40 min. Girtas, ir tai dar reikalauja, kad iš vakaro paruoščiau kokius nors pusryčius, kad jis tik pasišildyti ar šiaip į burną ką įsimesti galėtų, nes jo manymu pusryčių gaminimui jau laiko nebelieka Ne

Jomajo ApakęsApakęs…, tai moteros da i marškinius rytais… lygina?ApakęsPiktasKietas… Nu, blin KandaKietasBaisu

cia tu pyksti kad lygina, ar kad TAU nelygina? Nekaltas
nors ir as stebiuosi…

Kad net rytais KandaPiktasNekaltas…, i net sumuštinius tepa PiktasŽliumbiaKandaKietas

aš tai pati savaitgaliais atsikeliu tik nuo vyro raginimų, kad arbata aušta Cha cha
o darbo dienom viens kitą iš lovos stumdom, bet aš vistiek ilgiau paguliu - su katyte pamurkt Laimingas
bet faktas toks, kad jei miegu po 8.5 valandas, tai bet kada po tokio miego atsikelti galiu

keista Nekaltas mano gyvenima aprasei, nors atrodo ne su tavimi miegu Cha cha

Mano Širdis Vyras irgi lipa is lovos paskutine minute.
Kokiu priemoniu imuosi:

  • atitiesiu uzuolaidas, kad ieitu sviesa;
  • ijungiu televizoriu (kartais, nes ir pati nemegstu);
  • darydama makiaza kuo garsiau slamu savo slamanciais kosmetiniais maiseliais;
  • inirtingai purtau ir kocioju lovoje;
  • tampau uz kaldros po truputi nuklodama – ale nesiduoda Cha cha

O uztat as pastaruoju metu pradejau vartytis ir nesikeltiPavargęs nors mano darbo laiko pradzia negriezta, bet vistiek negeraiPavargęs Arba atsikeliu anksciausiai ir bludiju po namus, ir vel veluojuPavargęs Net nezinau, ka darytPavargęs

Vyras isigyk