Rytines mintys...

Rytines mintys…

Pirmadienio rytas… Aš nekaltas
Einu i kazkokio prancuzo paskaita - gerai, bet turbut nieko nesuprasiu - blogai;
Puikus oras - gerai, bet teks sedeti uzdarose patalpose - blogai;
Greitai baigsis mokslai - gerai, bet taip pat greitai uzpuls sesija - blogai

Jei yra pirmadienio rytas, vadinasi bus ir penktadienio vakaras!Taurė Cha cha Bučkis

Va ka tik gryzau is baseino pabegiojau jokiu minciu Cha chaCha chaCha cha

blin, ir ka as darbe veikiu… miegot reiktu…

Zinoma galima paskambini pasakai kad siandie blogai jauties ir neini Cha chaCha chaCha chaCha cha

ir katinams … Šypsena

ir velniams…Cha cha

Vel rytas, vel geriu kava ir valgau saldainius. Vel neprisiverciau atsikelti anksciau ir nueit pasportuoti Liūdna

Iš tiesų tai ir gerai … juk pamiegojai ilgiau … Šypsena Mirkt

Na stai Tu Jolke atkreipei demesi i mano laiska,o daugiau nieko.Einu parukyti,gal nuotaika pageres(vakar meciau rukyti ,bet matau ,kad geriau jausiusi komfortabiliai,nei sveikai)
jolke rašė:

o gero nieko neivyko???Šypsena

poisoningkiss rašė:

Drauge nepadare pusryciu,kava buvo per saldi,rytoj iseinu atostogu ,o dirbti nebenoriu siandien.Pries mane sedi idijotas atejes isidarbinti,nepriimsiu jo nes per stipriai kvepinasi,kasdien dvoks savo pigiu aftershave. Kazkas i smegenis atsiunte virusa.
Del tevo sunaus ir sventosios dvasios ,enter…

================================

jolke rašė:

tu gali!Šypsena

Oi sunkiai… Aš nekaltas Pati matei mano nestabilia psichine busena penktadieni. Turbut mane prie mariu perkaitino saule, kad man norisi i ta pliaza, paklausyti Paganelio knarkimo, pagerti 9,5 laipsniu alaus, apkabinti Brashke, kad nesushaltu Mirkt, rimtai pasneketi su Svyturiu apie gyvenima… Cha cha Dar jei kas nors ish jusu butu, pvz. Kipsas, Cloe, Moderna, tas mazas naglas gozelis Shokoladke, tai butu ish viso fantastika… Gerai

Oooops, per daug uzsisvajojau. Toliau samata rasyt reikia… Nustebęs

tai galima pakartot veiksma prie mariuCha chaŠypsena
maruxz rašė:

Oi sunkiai… Aš nekaltas Pati matei mano nestabilia psichine busena penktadieni. Turbut mane prie mariu perkaitino saule, kad man norisi i ta pliaza, paklausyti Paganelio knarkimo, pagerti 9,5 laipsniu alaus, apkabinti Brashke, kad nesushaltu Mirkt, rimtai pasneketi su Svyturiu apie gyvenima… Cha cha Dar jei kas nors ish jusu butu, pvz. Kipsas, Cloe, Moderna, tas mazas naglas gozelis Shokoladke, tai butu ish viso fantastika… Gerai

Oooops, per daug uzsisvajojau. Toliau samata rasyt reikia… Nustebęs

Man dabr rytas, kai pabundu ryte buna mintis iskart, kada ji iseis is vonios?ŠypsenaŠypsena

manes tai tokia mintis nkankina bo i tavonia as einu su ja…
Cha cha
Ylvinas rašė:

Man dabr rytas, kai pabundu ryte buna mintis iskart, kada ji iseis is vonios?ŠypsenaŠypsena

Koks nuostabus rytas! Kaip gerai issimiegojau! Kaip myliu savo darba! Dievinu kolegas! Man gerai, man nieko netruksta Cha cha
Saviitaigos seansas…kazkoks nepavykes Blogai
Ka gi…gal veliau pavyks Aš nekaltas

Gardzios kavos

Cha cha Juokiasi

kokios subinikes… Laimingas

Kokių tik nori Mirkt