Rytas akivaizdžiai geriau dirba jaunų,perspektyvių krepšininkų verbavime,nei Žalgiris,kas tai lemia?

Rytas akivaizdžiai geriau dirba jaunų,perspektyvių krepšininkų verbavime,nei Žalgiris,kas tai lemia?

Rytas akivaizdžiai geriau dirba jaunų,perspektyvių krepšininkų verbavime,nei Žalgiris,kas tai lemia?

Akivaizdu, kad Rytas, prisiviliojęs jauną žaidėją, pasirašo sutartį ir paskolina kuriam nors eiliniam lkl klubui.
Ten žaidėjas labiau progresuoja, būdamas vienas ar tikras komandos lyderis, negu sėdėdamas ant acarginių suolelio Ryte.

Na o Žalgiris daro , mano manymu esminę klaidą, jis stengesi pac išugdyti krepšininkus… laikydamas juos ant suolelio…

Štai jum pavyzdžiai… Gustas, europos taurės nugalėtojas 1998/9 lyg ir, datos tiksliai nepamenu, bet ne tame esmė, ar daug jis patobulėjo nuo to karto? ar galėjo jis tobulėt sedėdamas jau 4 metus ant suolelio, težaizdamas vid. 5 min per varžybasNekaltas
taip pat masiulis, kuris tik dabar, neivykdęs komandos vadovų lūkesčių, buwo paskolintas kuliamaja klubui…

Na o Šiška ar Macas… jie buvo užverbuoti Ryto , bet palikti žaisti sawo komandose, atitinkamai Sattyboj ir neptūne…
jie tuo metu buwo komandų lyderiai, daug žaidė ir akivaizdžiai progresawo…
ir čia tik keli pavyzdžiai, kurių yra tikrai daugiau…

taip, kad Žalgiris - Rytas 0-1

Zalgiris si sezona pasikviete Silinski-manau,protingas sprendimas.Taciau,daugiau jaunu zaideju,investiciju i ateiti nesimato.Dubleriu komanda,zaidzianti LKALe problemos neisprendzia-ne tas lygis tenai.

rytas visad 100-0 daugiau uz zaliagiriŠypsena

nu nu 100… be vieneto prieki Cha chaKietas

shustrai chia…LiežuvisLiežuvisLiežuvis

akivaizdumas labai subjektyvi savoka…Mirkt

shita taktika deja pradejo Zalgiris,o rytas tiesiog pereme ir lygiai taip pat taiko iki shiol.jei netiki paieshkok poros dienu senumo lietuvos ziniu, ten straipsniukas yra ta tema…

andriukaitis,bashinskas,ginevichius(neptune),klimavichius,dipartas,serapinas ir t.t.

gustas zaide alitoj kiek pamenu.ir visai nemazai.arturas ilga laika buvo antras Zalgirio centrasBaisuTaip

BaisuBaisuBaisu abudu bande verbuot ir Zalgiris, bet nepatvirtintais duomenimis rytas pasiule daugiau $. is kart po to abu perejo i lryta.
shishka kiek pamenu is sakalu atejoNekaltasBaisu

butent.chia yra tik keli pavyzdziai.kiti galetu buti m.zukauskas, e.zukauskas, d.adomaitis. juos suzvejojo ir ishkele Zalgiris

man tai kolkas Zalgiris - rytas 7:2…Mirkt

Liau-liau-liau…nu ir kas?

Apie Siskauska tamsta neteisus: Kai Gedvydas Vainauskas pereme is Kliukovskio bankrutuojancia "Statyba", tai ivyko nemazi mainai tarp "Statybos" ir "Sakalu" - Andrius Giedraitis, Ramunas Siskauskas perejo i "Statyba - Lietuvos Ryta", o Purlys, Mikalajunas, Sirvydis, etc. - perejo i Sakalus ar dar kur.

Ha, uztad kauno Zalgiris (pratesiant tema Liau-liau-liau) pradejo legionierius normalius ismokti nusipirkti Pavargęs

Taip kad Okunskis irgi liau…vopscim, Kietas 1:1

Paziurekim kaip jaunima auginasi Olimpija…po sio sezono auginsis viska is naujo. O CSKA Moscow? Jest denjgi - jestj ligijaniery - budet kubak Jevralygi! Labas

klubo valdzia, vadybininkai, savininkai - si trijule ko gero ir lemia tai

Tramplynas:

Periferijos klubas - Cempionu klubas - Europa (cia kaip pasiseks - ne kiekvienam Italija ar Ispanija, kai kam - Lenkija/Rusija). Sekantys ant tramplyno - Siskauskas/Macijauskas?

nu nx kaj nemegstu tu kurie vis lygina zalgiri ir ryta savo temose ir zinutese.Juk gajejai tiesiog sukurti tema ir pasigirti kajp rytas moka ugdyti jaunima,o tau kekšė butinaj reaikejo kurstiti ryto ir zalgirio fanus.atsibodo jau tos temos Vilnius vs Kaunas Bbybis gaunas.

faktas , kad jūs , kaip maži vaikai, nesugebat diskutuot, o tik vienas kita nx siuntinėt… reikia subrest pagaliau…
Nekaltas

Beje Zalgiris irgi turi gero juaunimo kuris atetyje gales but varomoji jega zalgiri pvz.Simas Serapinas,Ginevicius,gustas,Silinskis ir dar pilna iskolintu "alitai"Šypsenatad…

esmė... faktas lieka faktu Nekaltas nepriklausomai kaip tu jį pateiksi...Šypsena

beje, tai mano asmeninė nuomonė, jos nesistengiu kam nors prikištiMirkt

liudna žiūrėti, kaip visi optimistai gustu tiki… jis matau yra geras suolelių šildytoju varomoji jėga …
p.s. perspektyvus žaidėjas, gali ir likti tik perspektyviu…

Kodel? Ne visi juk siuntinejasi - nereikia mauti visu "ant vieno kurpalio"…tiesiog. Matai, ne visi yra cia lygus, buna ivairiu atveju ir individu Kietas Tik tiek, kad tavo tema, matai kai kam cia provokuojanti pasirode…Mirkt

sory, neturėjau visus omeny,
bet ,aš apstulbau net, kai apkaltino mane, kiršijimu vilniaus ir kauno…
nžn iš tokių reikia juoktis ar verkti…Nekaltas

Bet tai , kad čia vos ne pokario metai buwo… kai jaunus žaidėjus , bet jau pakankamai patobulėjusius žalgiris susirinko…

Nu man tai keista girdeti G.Gusta (beveik 23m.) ir V.Gineviciu (g.1978) vadinant "perspektyviu jaunimu"Nekaltas Kazkodel man tokia nuojauta, kad jie taip ir liks amzinai perspektyvusBlogaiNekaltas

Butent!!!