Robotukai...

Robotukai…

sweiki,reikia robotui smegenu,bet nelabai nusimanau,kokius kontrolerius det,kiek jie kainuoja,kaip atrodo tas programinimas su kompu?is pradziu noriu padaryt tajp,yra pwz 6led ir kaip juos iwairiai uzprogramint su tuo cipu.aciu!

paieskok nete PIC16F84. cia aisku nera pats geriausias procesorius funkcine prasme ir kaina, bet daugiausiai pavyzdziu rasi kaip pradedanciam nuo 0

o gal kas galit bendros teorijos parasyt apie mikro kontrolerius,bendra waizda kad susidaryt,apie ju iswadus,kokie ten jie?buciau dekingas! ash greit mokausi!

nixerą nesimokai. blyn yr tema apie mikrokontrolerius, ten ir nuorodą įmečiau su knyga…

as ten nieko nesuprantu,man nuo pradziu reikia nors kiek teorijos,kad uzlipciau ant kelio…

ko nieks neparaso? Liūdnas

o google ka sako?

Ans gi neįgalus, ans wapininkas…

O tuo labiau kur jam pdf knyga ~30 MB į telefą sukišt?

turiu as pc,tik netas brangus…bet man nereik kad tas pic kaip koks multikas veiktu,ir kartot ta paty cikla,man reik kad jis pwz:daro wiena cikla,gauna inpulsa is dawiklio,tada keicia sawo darba,krc kad i aplinka reguot

sumasciau kitep,dideliu galimybiu mikrocontr.manau daug kajnuot,taj gal geriau pc jungt kep smegenis,tik kokiu buna tu micruhu kad is pc kanors waldyt,gal per IR buna,kad laido nereikt,kokia kaina?

Jbtvmt, taigi nete yra marios gatavų tokių schemų ir su išeitiniais mc tekstais… Jei nori pradžiamokslio, tai ieškok PIC quickstart ar dar ko panašaus. Ar tu kitaip viską įsivaizduoji?

Jooooo… Nu davai…

kaip jie bendrai wadinas,ten kur programa parasyta kompe,tik kaskokia mikruha per com ar kita jungty waldo koky prietajsa

tai tu per mob vistiek nematysi nei schemu nei ka, junkis su pc prie ineto ir googlink. o siaip tavo pradine uzduotis suformuot teisinga klausima, ir skaityk puse darbo padarei, tuo paciu zinosi ko googles paklaust. sekmes

O tai programuosi irgi per telefona? Cha cha

eik tu meduza,neuzdawinejes durnu klausimu!

taj nors pasakykit kaip tie dalykaj wadinas,kur programke kompe,o kaskokia mikruha perduoda ja i waldoma aparata?