Robis Niapyk ble

Nikuje sibe palygino judejimo ar kokia kita negalia turincio zmogaus spec poreikius su vaikisko vezimelio privezimo prie auto spec poreikiu Juokiasi ar tu adekvatus?

dr, nu is principo tai kaip. bet cia jau zinai, remtis galima i morale. Jei pats islipsi o salia stoves moteriske su kudikiu (ir laisvu vietu nebebus), o tu jausies normaliai - tai viskas ok Juokiasiman tai kazkaip 5 metrus paeiti niekada problemu nesudaro Juokiasi

anelka, as tai labai adekvatus. vat tu - tai sto pudovai ■■■■■■■ Gerai

anelka, o tu rimtai toks asilas ar trolini? Juokiasi invalidumas suteikiamas vien zmonems turintiems mobilumo problemu?

NU jo. Sulygint invalidu vieta su seimos tik genijai gali.

nu jo, o klausti kokie poreikiai pas nescias ar pas seimas su mazais vaikais - tai tik absoliuciai atplyses ■■■■■■■ gali.

Asiliukam negaila: Nikuje sibe palygino judejimo ar kokia kita negalia turincio zmogaus spec poreikius

gph.is/1eezGa9

Pravaziuota 100 tukst, uzdege pirma kartai.talpix.lt/dg1Ml.jpeg

anelka, gali i klausima atsakyt?

Sikancio spec poreikis yra tualetinis popieris, blt tie seimos poreikiai tai kazkokia virtuali platfroma kazkokias savo isivaizduojamas teises pumpuot ir nieko daugiau Laimingas as tokios nuomones, kad mano spinagryzai niekam neturi kelti nepatogumu t.y naudotis bendromis vietomis ir neissiskirti. Jei kiti be to negali, nu ok, naudokites tomis “seimos” vietomis, bet neriekia kitu durnint.

anelka - kokie nepatogumai keliami? kur tu cia matai nepatoguma? ir isvis, keisti sutverimai, del kazkokiu vietu arciau iejimo, tiek putu, tiek emocijus, neva kitiems nepatogumai keliami. ble, pilnatis arteja matyt. nes briedai liejasi laisvai.

Vycia nu ne, va pvz sikseris uzvaziuotu tau is savo 400 kg kojos, mobiluma gal tau atstatytu, bet laikmenos duomenys jau butu prarasti amziams, to pasekoje tau atsirastu spec poreikiu. Laimingas

siaip yra teisingas posakis “protingam aiskint nreik, o durnas nesupras…”

Parasiau, kad statausi i tas vietas, mane uzpuole kaip koki nusidejeli, as taigi nedraudziu niekam statytis i tas vietas ir nepriestarauju, kad ten statosi mamkos(tik juokiuosi is to) Nekaltas Nedraudzia to nei KET, nei, jei jau, ziuresim per savoku prizme ir tas pats KT.

kūrda ka užpsa publika. pastatai mašiną kur nors gale. nu, viena ji, aplink dakuja laisvų vietų. statyk kur nori. tai ne, blt prie pat privažiuoja koks pdras ir pastato. dar durim į šoną trinkteli. vo kur paradoksas pdrų pasaulėlyj.

Anelka, turi vaikų ??? Teko su jais prie kokios parduotuvės susikrauti/išsikrauti ???Suprantu, kad tu su savo gyvenimo partneriu irgi šeima, bet ar tikrai vien dėl to, kad tai nėra draudžiama reikia užimti tą vietą? P.S. aš visada statausi kuo toliau, mažiau apdaužo durimis debilai.

naktibledas su arturka aptarineja sukelta sarsala Juokiasi

Klausi ar turiu vaiku ir po to man nustatai diagnoze? Tai gal ■■■■■■ nemandravojes FlirtasIr pareik kai noresi normaliai paklaust.

Bidla sėkmingai trolina, o jezusas su vycia apskriti drniai šiuo atveju Juokiasi