Robis Niapyk ble

ble ble ateis laikas kai nakcius nespes istraukt kada, ir tada atvaziuos prie akriuko pampersu nusipirkti, o ten kitas nakcius numetes savo suda bus ir keiks ble visus visais imanomais zodziais. ech, karma Apkabinimas

Siaip tai nzn ar bachuriska parkuot prie zenklo, kur butybe su sijonu pavaizduota

Kiek žinau, nakcius niekados netraukia, nes tos kirpejos geraJ deeptrotilina Taip

deeptortilina Cha cha

Šio ženklo KET nėra (paskutinį kartą tikrinau 2018) tai nakčius viską ok daro Taip aš ir statau Nekaltas. Kaip savo nutarimuose yra pasisakęs KT šeimos savoka - daug platesnis dalykas nei sutuoktiniai. Šeima tai ir anūkas su seneliu ir bakūras su savo Zita, viskas šitoj vietoj Gerai statykite Mašina į sveikata Nekaltas

dar vienas durnius… prie ko cia KET? Kvankt?

Anelka, tai KET’e nera ir kitos masinos netycinio apibraizymo atidarant savo masinos dureles. tai ta proga - atverkime placiai ir dauzom viska nx aplinkui Juokiasi labai zjbs bus Juokiasi

o dar suomis bande aiskint, kad zmones turi gyvent laisvai ir vadovautis sveiku protu Juokiasi

Nes egzistuoja arba taisyklės arba geros morales kodeksas. Jei nėra taisykliu vadovaujiesi gera morale, arba kaip nakcius pasakyti paniatkem. Siuo atveju nera taisykliu ir kaip KT pasisakes apie seima as atvarydamas su savo Zita turiu visas teises ir pareigas jaustis ir buti seima ir todel mano sazine rami statant i tas “seimos” vietas t.y moraline dilema neiskyla. Ar man turi buti kazkokia pareiga uzleisti vieta supermamkai su dviem spiegianciais spinagryzais?

geri orai, kodel kabrioletas su pakeltu stogu?

kaip jau sakiau - durnius. apie kokias tu cia dar “gera morale” sapalioji ? Juokiasi nesupranti sitos parkavimo vietos paskirties? Invalido bent jau supranti?

nu durnius nu. nu nes jei esi toks kuris turi ypatingu poreikiu, tai gal ir per sunku suprasti, kad sitas vietas sutiekia patys prekybcentriai tiems, kurie atvaziuoja su vaikais ir kuriems reikia placiau atverti dureles kad ten ta vaika pasodint i kedute, prisegt/atsegt, istraukt, kad butu vietos vezimeliui ir t.t. nu bet tai kaip durnius, tai jo, apie kokia cia morale ir besneketi. zinai, sikti lifte ar kur laiptinej irgi ne visai turbut draudziama (ypac jei niekas nemato). tai nu kodel gi ne?

Tai vieta asmenims turintiems spec poreikiu. Kokius spec poreikius turi mamka ir jos spinagryzas, ar kad ir nescia mamka kuri pvz dirba iki 9 men keliauja ir t.t? Kuo jie skiriasi nuo mano seimos poreikiu, be spinagryzu? Ar tu 10 klasiu nebaiges, gal tau reik paaiskint kas yra seima?

tu kudiki su spec kedute prisegti turi. vezimeli isimti, privezt ir t.t. va tau ir spec poreikis. nescios juk irgi neserga. tai duok nesciai zmonai/draugei kibirus pilnus gruzo tampyt is 5 auksto pirmyn atgal Kvankt?pavadinciau tave invalidu, bet invalidai nekalti kad tu tiesiog besmegenis be jokio supratimo. su tuo is sveikinu.

Juokiasi bet nu nx issigimus zmonija. ir kuo toliau tuo labiau issigimsta…

Tai kodel storiems nesuteikia, jiems irgi placiau duris atverti reikia, o pensininkam? Jiems irgi sunku islipti, galetu buti koks laiptukas padarytas ir zenklas specialus.

ble, bet juokingai turejo naktiblec atrodyti is salies. pasistate masina, islipes eina i sona, traukia rageli, fotkina. del daliviu, “po zenklu” Juokiasi

nu tai galetu. Kai prekybcentris prades jais rupintis tai ir suteiks zenkla ir/ar specialias vietas. bte tai px. juk tu pasakysi, kad zinai, pencija uz keleto metu jau tuoj bus, tai jau kaip ir gali. O is siaip nutukeliu save laikai (nors gal ir nesi nutukelis, bet save tokiu laikai nu), tai ir i ta vieta irgi galesi parkuot. Oi Maladiec. Oi maladca. Oi saunuolis tas musu anelka!

O jei aš, zmona ir mano drymbla be kedutes, galiu statyt?!, mes šeima?

dr - zinoma Šypsena net ir jei neapsizenijes, irgi gali. ir net jei vaikas ne tavo. juokas juokais, bet tokios vietos, jei jos laisvos, ziauriai maladec, atvarius i magazina su dviem vaikais, is kuriu viena nesiojamoj kedutej. informacinis tas zenklas ir niekam nieko neipareigojantis, apart bendro supratimo ir tiek.