Ritmas


Ritmas

ka cia norejai parodyti Šypsena

Pabandyk kada ant 216mm eiti kartu su zmogum, kad viskas butu blur, o jis vienas sharp. Man toks efektas patinka ir ji rodau Šypsena

pasiduodu

tik masina blure, kojos irgi juda…

Padidink ir paziurek i zole Mirkt Masina smarkiai juda, nes ji juda ne tik is mano rankos, bet ir pati Juokiasi

kaip faine Juokiasi palikt tik del to,kad mamos mazus vaikus galetu gasdint Šypsena

galiu padaryti ta pati su fotozhop filtru “motion blur” per penkias minutes. Nuotrauka niekuo neypatinga.

Martynukas, tai gali ir su paint pats nupiest, kam tas fotikas.

Blogas kampas pasirinktas. Reikejo fotkint einant salia, kad uz jo matytusi kokie nors medziai isplauke ar pan, o cia tai nzn, masina isvis ne pre ko, “nieko nelaimejai,bandyk dar karta” Šypsena

public.fotki.com/-FUX-/fux/bluring.html va pvz i kokia puse turetu but. Bet nesakau, kad cia jau super darbas

Kompozicija prasta, daug nereikalingų, blaškančių objektų (laidai ir t.t.), spalvos išplautos, ryškumo nėra (niekur), “veikėjas” neįdomus.

FUX, dekui uz kritika Šypsena Bet tavo nurodyta foto man visiskai ne prie sirdies. Nei astrumo, nei kazko savito neradau… NekaltasAdisX, na laidu nukirpt negalejau, kadangi per langa fotkinta, tai ir patraukt kazkaip negalejau… O veikejas man atvirksciai tarybiskai idomus Mirkt

zmogus_, ta foto tik blurui parodyt. Netycia man ten ji isejo ir tiek Šypsena

Lygiai kaip man sita Šypsena Tik kad sitoje as dar matau tai ka noriu parodyt - miestietiska/tarybini/ ritma… O ten as nieko neizvelgiu… tiesiog nuotrauka is seimos albumo.

gerai, kad dėdė lietpalčio nepaskleidęs Nekaltas Cha cha

taigi toje fotoje ir neturejai izvelgt nieko. Tik suprast, kad tu laidu, masinos cia nereikia, reikejo max zuma det, kad bluras didesnis gautusi

zmogus_ → kas yra “tarybinis ritmas” ??? prie to pacio -kuom miestitiskas ritmas susijes su mistiniu “tarybiniu” ritmu ??? rasinejat beleka ir tiek … Liežuviskas link pacios foto - siaip nelabai koks cia ritmas ir jauciasi … Nekaltas man … Nekaltas

NeSekasi, Mirkt as tamstai fantazijos ir krubyingumo neipusiu, kad ir ka besakysiu… Tiesiog sakau savo subjektyvius jausmus. I masini populizma nepretenduoju.

p.s. kas yra tarybinis ritmas? Tais laikais laikas daug leciau vaiksciojo, nes tempai buvo suletinti. Paziurek i salies vystymasi kaip jis buvo sustojes, palyginti su vakarais. Sitoj nuotraukoj as subjektyviai matau tarybiskai atrodai zmogu, kuris norinciame skubeti pasaulyje (nuo greicio net issiliejusiame), letai zengia savo zingsi. Tai ir yra mano minties “tarybinis ritmas” centras. Jei sunku tai suprasti, nesigilinkit. As i kazka super duper nepretenduoju. Tiesiog nebijau reiksti savo subjektyvu poziuri bei jausmus.