rimtumas?

rimtumas?

man pačiam atrodo, kad esu ganėtinai rimtas ir santūrus žmogus, tačiau pastaruoju metu pradėjau gauti gan daug priekaištų, kad labai nerimtai į viską žiūrių… pamąsčiau… iš tiesų taip ir yra, grįžtų namo, ne kad sėsčiau ir padaryčiau darbus kuriuos reikia padaryti, tai aš sau ramia galva bimbinėju ir tinginiauju. nu ir niekaip neišeina daryti kitaip… kasdien galvoju, va šiandien tai jau tikrai dirbsiu, kaip priklauso - nifiga, būna visada tas pats. žmonės padėkit, kaip nugalėti šita bjaurų tinginį!?

nelabai imanoma,bent jau ne kitu zmoniu pagalba Nekaltas

HHMMMMM as tai pernelyg rimtas Taip Taip Liūdnas Liūdnas, ir zinok nieko gero, Žliumbia Žliumbia

tiesiog as ganėtinai įsižeidžiau, kai man pasakė vienas žmogus, kuriam padėjau įgyvendinti vieną projektą pasakė, jog aš esu nerimtas žmogus ir daugiau su manimi nenori turėti jokių dalykinių reikalų… Liūdnas

Tai velniop gi ta nesusiprateli…parodyk jam va ka Ignoruoju

Tau trūksta atsakingumo. Kol neišsiugdysi, nieko nepeši…

Cia tik toks dekojimo budas Baisu Baisu Baisu Baisu Cha cha

Oj kaip negrazu Baisu Baisu Baisu

Nu kodel negrazu…gi tik dupcia parode ir vsio…ne koki nors trecia pirsta Drovus Nekaltas

na ten tikrai ne atsidėkojimo būdas buva, nes man tikrai atsakingumo trūksta… nepakanka būti vien rimtam, reikia būti ir atsakingam… juolab gerokai dėl savo bimbinėjimo su terminais apsišikau…

a nu tai visgi kolega buvo teisus,tada nerodyk jam Ignoruoju Juokiasi

hnnn? Pavargęs

ir taip ne vieną ir ne du kartus jau buvo… man taip jau vaidenasi, kad žmonės ims manimi nebepasitikėti, o pasitikėjimo labiausiai ir nenoriu prarasti, nes mano požiūriu jis yra svarbiausias bendravimo ir bendradarbiavimo elementas.

tai bent gerai,kad tai suprasti pradejai…dabar belieka panoreti keistis Nekaltas Nekaltas

teisingai kalbi Gerai Tuom ir vadovaukis…

Šypsena

be priezasties taip niekas nepasakytu .apgalvok gerai savo elgesi gal suprasi kodel taip shneka kiti Nekaltas

as irgi tinginys Liūdnas

tingi tu tingiu as Taiptingim mes abu kartu Taip