Rimtas klausimas,skirtas turejusiems patirties tame,klausiu apie virtual draugystes perkelima i real

Rimtas klausimas,skirtas turejusiems patirties tame,klausiu apie virtual draugystes perkelima i real

sweiki, o gi as noriu jusu pasiteirauti, na daug cia yra kurtie sedi chatuose, mirc ir pan, eisiu prie esmes ir klausiu apie apie internetines meiles, daug kam buna kad atrodo suradai ta vieninteli ar vienintele kaip mano atveju, viskas is tiesu rimta,ir tai nera lengvas susizavejimas vien, pazintis trunka daugaiu nei metai, mus skira didelis atstumas bet tai ne esme, kaip viskas pasikecia kai persikelia i realybe?ar labai didelis skirtumas o galbut nelabai? ar santykiai islieka tokie patys o gal jie pasidaro priesingi nei buvo? na pasidalinkite patirtimi savoŠypsena man tai svarbu , aciu

Na pats patirties neturiu bet kiek zinau ivairiai ten buna Šypsena buna virtual sneka, myli ir t.t. o susitikus vienas kitam zodzio nesugeba istarti… Na aisku tokiu atveju galima 2 kompus salia vienas kito ir toliau bendraujam Šypsena
Na turiu is mirc pazystama pora kuri tikrai puikiai bendrauja ir atstumo nejaucia
Na zodziu zmogau kaip pasiseks… Šypsena bandyk daryk poto papasakok

Šypsena idomu…zinau kaip buna kad nebuna ka pasakyti kai pasneki, bet cia ne tyas atvejis esu tuo tikras, va malonu girdeti kad kazkas puikiai draugaujaŠypsena tik man siek tiek neramu ir tiek, na reikia tiketis kad viskas bus kaip norime, na is tiesu ir daug val tel kalbames ir pan, atrodo viskas ciki, na laukiu daugiau atsiliepimu ir aciu uz esamusŠypsena

o koks tau skirtumas tiesa sakant?NekaltasKietas Gi zmogus is esmes kas diena bendraudamas buna vis kitoksLiežuvisSedi tu mirkoj ,ar ziuri y Apakęs in real.Maziau parinkis.Eik gyventiMirkt

Kai ateina momentas perkelti draugyste is virtualios i reale manau tiek viena tiek kita puse nemazai jaudinasiŠypsena
Na bandziau ir asŠypsena Nieko likau gyvas ir labai patenkintas ir abzavetas. Nors kai prisimenu pirma toki savo pasimatyma sukelia sypsena. Tikrai pirma karta pasirodziau ne is gerosios puses. Visu pirma sutarta diena visai buvau pamirses apie sutarta pasimatyma, atsiminiau tik darbo galeApakęs IStiko sokas juk kaip sakant visiskai nepasiruosesŠypsena Antras nemalonus dalykas buvau nusiteikes gana skeptiskai o pamates "drauge" (nebuvau mates foto) ziopciojau kaip karosas, o dar labiau issiziojau kai suzinojau, kad ji uz mane vyresneGirtas Nes jos isvaizda tikrai fantastiska ir apie jos metus nekilo kazkokiu abejoniu ir klausimuŠypsenaNiam niam
Zodziu pirmas pasimatimas galima sakyti buvo visiskas pravalas. Po pirmojo atsiciuchines "reikalavau" is jos susitikt dar karta. Na buvo ir antras per kuri jau pliurpem kaip prisukti, tol kol uzidare kabakasŠypsena Na o apie trecia tegu istorija nutyli…
Tiesiog supratau viena, kad per pirma pasimatyma negali apie zmogu susidaryti visiskai pilna nuomone, kad kazkiek jis/ji pazinti daugiau, turi leisti jam/jei atsiskleisti laiku ir tas laikas turi buti tinkamoje vietojeGerai

zinai jai metus bendrauji matei foto tai tikrai problemu nebus tiesiog buk savimi ir viskas bus ok beja mano atvejis kitoks as labai skubejau susitikt nebuvom mate foto draugavom vos pora savaiciu ir aisku pravalas man ji patiko bet as buvau nejos lygio as kaip sakant vidutiniokas o ji pasirode esanti is aukstuomenes patikek tai ir buvo pagrindine kliutis juk rialybei musu gyvenimai visai kitokie bet linkiu tau sekmes ir nepamirsk poto papasakot

Nius man ir yradaug kartu buve kad susizavejau ir isimylejau chate viskas paprashciau o realybej daug sunkiau chate gali raidziu pagalba pasiteikti save kuom tik nori o gyvenime to nepadarysi cia kaip tavo vidinis pasaulis tu ten karalius o ir real karaliauja kitiTaipTaipTaip Ta vat bandyk gal kas iseis padoraus o beto didele problema atstumas tai didelis minusas
chatiniuose sdantykiuose tai nebeda bet in real kai nori matyti zmogu shalia tai jau nekas. Tai sekmes

viskas bus gerai Taip
mes pirma karta susitikom po metu praleistu chat’uose, prisipazinsiu pirma karta buvo nejauku, o ir sneketi nebuvo apie ka. Taciau tik grize namo sedom prie pc ir vel tas taps, prakalbejom kaip uzvesti iki gal 3 nakties. Patiems eme juokas. Ir tik po antro pasimatymo tapom gerais draugais.
Taigi bandyti verta ir kuo maziau galvoti pavyks ar ne.
sekmes… lauksim tesinio…Cha cha

maladiec,
fainai kad galas buwo laimingasGirtas
Cha cha

O gal tau tik taip atrodeNe Cia jau tokia beda musu berniuku lietuvaiciu jog mes yprate , kad neduok die Moteris yra kuom tai pranasesne uz mus Šypsena
Jei berniukai jus taip ir toliau galvosit tai nesekmes jums neisvengtCha cha

ne tiesiog jos apranga is prasmatniu salonu restoranai bei uzsakymai kitokie.tiesiog ji ipratus gaut ka nori o as to nesugebejau duot.tai tokia ta ziauri teisybe

Buna tiek vienaip tiek kitaip Nekaltas As va viena toki zmoguti buvau radusi ir viska sbuvo cki Cha cha

O su kitais… Nekaltas Niu zinai, per interneta tu nematai nei to, kad jis kojines meto kur papuole ar turi koki ita erzinanti iproti Nekaltas

Nors as tai tau sakau PIRMYN Labas Tikrai viska sbus labai gerai Mirkt

Mano patarimas tau ir kitiems vaikinamsCha cha :

  1. Apranga dar ne rodiklisŠypsenanes Moteris turi tokia savybe kaip rubu skolinimasi is draugiuCha cha
  2. Restorana ar kita uzeiga visda turi isrinkti tu t.y,Vyras, o "meniu" tegu renkasi ji MoterisŠypsena
  3. Geriausiai isisrinkti kabaka esanti uzmiestyje, nes bet kada ja gali paleisti eiti pieskomCha cha Ir ji ta zino! todel bendrauja su tavim nataruliai ir neisaukianciaiCha cha
  4. Visada pravercia is anksto barmenui duoti arbatpinigiaiŠypsena t.y. kad jis suprastu jei dama uzsisake vyno "sharadan" ji sekmingai pakeistu panasiu vynu lietuviu gamybosCha cha Na cia seip jei esi zemai smukes, bet jei esi studentas tai pateisinamaDCha chaCha chaCha cha
    1.-2. Nelauzomos taisykles o 2.-3. gali koreguotiCha cha

Geras! butinai pasinaudosiu

real ir virtualiai skiriasi,tyngiu rasyt kuom

Blin ale geros idejosCha cha

na…
galiu pasakyt ish patirties…Taip
bendrawaw su wienu vajkinu wirsh puses metu mirce…
ash tuo metu turejew baxura…o internetinis wajkinas man pasakojo kajp mane myli, prase kad su juo drawgauciau ir pan…man wisa taj atrode tejp jokynga…jug zmogaws net nemacius in real…tej kajp galiu su juo drawgaut…?Nekaltas
macew jo nuotrawka…ten jis nelabaj mates, bet pagalwojew kad wisishkaj nesimpatishkas vajkinas…tacew…na mes turejom keleta bendru drawgu…ir wiena diena tejp lyg ir netycia su juo susitikom…ash buvau priesh pora dienu ishsiskyrus su buvusiu vajkinu…
ir spekit kas acitiko tarp manes ir internetinio drawgo?Drovus
ogi zinokit kox jis grazutis in real pasirode…Girtas poto mes 3 dienas pralejdom kartu…wis kalbejom kalbejom…juokemes…ir pan…ir po triju dienu mes jew tapome pora…
myliu jy ish wisos sirdeles…ir dabar kajp prisimenam senus lajkus, tej jis pasakoja man kajp pavydedavo kaj ash jam apie ta sawo baxuriuka kalbedavaw…na zodziu…mes mirce geraj sutarem, o kaj susitikom…iki siol esam neishskiriami…tad galiu dekot tik ponuj internetuj kad surado mano sirdelej antra puse…Taip Girtas

Labai daznai pasitaiko tokiu Moteris ant kuriu gali deti is karto kai pakalusia "kuom tu dirbi" ir "kiek uzdirbi" na bespredelas kazkoks tiesiai sviesiai, lenda i "pinigine"Veee
Arba kaip tu atrodai? Na irgi blefas… Kaip tu gali pagal aprasyma sprest. Pvz pana raso "liekna, brunete, rudu akiu" o tikrovej atrodo kaip sena karve, vot tokios tokialesCha cha