Riesutiniai kavos keksiuk


Riesutiniai kavos keksiuk

keskiukai Cha cha su varskes kremu. Labai skanus, ypac antra diena Gerai receptas: tarteletteblog.com/2011/02/recipe-gluten-free-nutella- cupca kes.html tik as naudojau paprastus miltus, ne jokius mandrus be gliuteno Cha cha

Vau!

Pala pala, kažkaip lietuviško aprašymo neradau… Klasta

aaak, visai uzsimirsau Drovusprasom Valio: Originaliam recepte parašyta, jog keksiukų gaunasi 12, bet tikriausiai dėl to, kad mano formelės mažesnės, iš šio kiekio tešlos man gavosi apie 24. Keksiukam reikės: 125 gr. sviesto 1/3 puodelio medaus arba 110g rudojo cukraus 1 valgomasis šaukštas kavos (maltų pupelių) 2 valgomieji šaukštai pieno 1/4 puodelio kremo ‘Nutella’ 2 kiaušiniai 200 gr. miltų 1 arbatinis šaukštelis kepimo miltelių žiupsnelis druskos Varškės kremui: 200 gr. kreminės varškės 40 gr. sviesto 1/4 puodelio miltinio cukraus 2 valgomieji šaukštai (dideli, su kaupu) ‘Nutella’ kremo; jeigu norite balto varškės kremo, vietoj nutellos įdėkite papildomai dar 40 gr. sviesto Keksiukų tešlai medų (ar cukrų) gerai išplakti elektriniu mikseriu su kambario temperatūros sviestu iki purios masės, vidutiniu greičiu 2-3 minutes. Primažinus greitį sudėti kavą, pieną ir nutellą. Viską išmaišius įplakti abu kiaušinius vienas po kito. Miltus ir kepimo miltelius sumaišytie atskirame inde ir suberti į sviesto-nutellos masę. Viska gerai išmaišyti. 12 ar 24 (priklausomai nuo dydžio) keksiukų formeles patepti riebalais ir į jas dėti tešlą, pripildant maždaug du trečdalius ar šiek tiek mažiau. Kepti 180° C įkaitintoje orkaitėje, atitinkamai 10 ar 20 minučių. Varškės kremui kreminę varškę ir kambario temperatūros sviestą išplakti iki purios masės mikseriu. Suberti miltinį cukrų ir jį įmaišius sudėti nutellą. Viską gerai išplakti. Gautą masę susidėti į konditerinį maišelį ir ‘apipurkšti’ visiškai atvėsusius keksiukus. Viršų galima dekoruoti įvairais pabarstukais ar cukrinėm gėlėm. Aš keksiukam sunaudojau dvigubą normą varškės kremo, tad vieną dariau su nutella, kitą be.

Niam niam

Niam niam Taip

Niam niam

tekek uz manes

vau… atrodo nerealiai skaniai Niam niam

o dieve… nuostabu Apakęs

Niam niam Gerai

tokiu panasiu valgiau Prancuzijoje. dieviski…