Rider moderavimas

Emz… nelabai pastebejau…o ji prashesi medalio? Apakęs

klausykite, mes su krizenu (W_C) isvaziuojam I Maljorka Tūsas Kietas, o jus cia pasiuskite ir kurkite savo kultura, kokia isivazduojate, kad turetu buti LabasIssirinkite moderatore Stikse ir cackinkites su vaikuciais paskende siukslese ir beevyzgu liune PavargęsCiau braskes Bučkis Labas

imogen, nustok kalbet uz mane. netempkit manes nei i viena varpine, nes as turiu savaja. del vinonos neryztingumo is dalies pritariu offcai. i tavo ir stikses konflikta nelysiu, nes jus man abi atrodot adekvacios. lojantis kacius ant manes tegu skalyja, as muzona garsiai klausau, vistiek negirdziu. su tavim asmeniskai as jau atsisveikinau, o ant kitu - abipusis p’oxuj. maljorkoj jau buvau, ji maziausiai mane domina (vistiek ten dabar migdolai nezydi). kaip ir visi sitie neda’pistito kamuojamos virtualios visuomenes priekaishtai. dasvidanjeeeeee! Bučkis Bučkis Bučkis

kelintas atsisveikinimas, kox 3ias? Cha cha…ar dabar turetume tamstele atkalbinet nuo “virtualios mirties” ir kviest sugrist?..exhibicionizmu dvelkia Nekaltas… P.S. jei ka - ash ir toks pat kaip tamsta, tad prasau nepriimt asmenishkai Mirkt…ash irgi sypsodamasis rashau, be jokio pykcio, gaila internetas dar negali perduot emociju Žliumbia

Oh, kokia nuostabi ironija;> Ash just paklausiau, o Jus man vis delto neatsakete NekaltasOt imsiu ir ish principo nerinksiu jokios stikses;> Kai kurie vaikuchiai ir uzh tevelius protingesni buna jeigu ka;>

kazkaip siandie ner noro visus siusti ant sieno, tai pasiusiu nakui

Bijau pasiklyst, gal galetumete parodyti kelia? Drovus

Gal, bet dar per zalias NekaltasAs uz imogen Nekaltas

jezau tu mano. koks ego tavo. net sviecia. pirmiausia tai reiktu paklaust, kodel negali moderuot. gal but tik laikinai - atostogos, darbai ar kas. ar apskritai REIKIA ji keisti. gal po poros savaiciu jis ims ir sugris. taigi velnias zino. o jus ne telepatai kad zinotumet.

o man Rider patinka. kai as atejau i banga, jis buvo… pirmasis forumas, kuriame pradejau reiksti save, buvo kultura. siaip gereusias valdymas - leisti visuomenei save valdyti, o ne liepti kazkam valdyti. o del tarimosi, taigi yra nariai su kuriais ir galima tartis. vejaz.

Na, lankosi jis tikrai ne per dažnai. Dėl moderatoriaus, nesu tikas, kas čia geriausiai tinkamas, nes šiame klube netaip ilgai ir aktyviai dalyvauju. Realiai, tai šis klubas gana mažai lankomas, čia viskas vyksta gerokai inertiškai, dalyvių nedaug, dėl to nematau reikalo labai skubėti su moderatorių rinkimais.

kodel tema ne “skraiduole” ? juk aktualiau nei kokie VIP. siuo metu nematau tikro kandidato i moderatorius - o ir anxtesnieji man patiko nebent kaip zmones, bet ne kaip sio forumo valdytojai bei ismanytojai. tiesa, kad kiekvienas brandziau mastantis asmuo apleido sias, pavadinkim, “diskusijas” - o jei ir neapleido, tai visokie administraciniai reikalai ir pasitarimai jiems maziausiai aktualus. truksta mums ir veikeju, kurie niekuomet ir nebutu, manau, pasirase moderuoti - SMIKo, velnienos, Svolocevskio etc. - bet kurie akimirksniu pastatydavo visokius loserius “kaip manote ar lietuvos jaunimas kulturingas” i vieta. taciau forumo lankomumui didinti bei efektyvinti butent ir siulyciau, kad, tarkim, pirmiausia tokios ir panasios blevyzgines temos (kad ir "koks vidutinis kulturos ministro pimpalo ilgis? " ) nebutu trinamos moderacinemis priemonemis, o paliekamos. tokiam forume kaip sis, su skambiu uzvardijimu “Kultura”, menas ir kitos elitarines kanalizacines instancijos, - tokios temos turetu neutralizuotis naturaliai, minetu misko sanitaru ir i juos panasiu pagalba, kurie tokius klausimus galetu gal net ir kulturiskai-semiotiskai-literaturiskai paanalizuot, kartu pridedant ir temos kurejo psichoanalize, kaip tai neretai ir padaroma blevyzgose. juk smagu! ai, gal tiek sikart. o siaip - reikia tvirtesnes rankos cia. ir geriau, sakyciau, kurybingos. ko gi, musu sarkastiskieji protai, patys temu nekuriat? tokiu, kurios cia gaisTrus uzkurtu?

Savo žiniomis bei sukupta patirtim nešu indelį į kultūros klubą.Manau mes visi čia to susirinkome.Turi kokių nors nusiskundimų?Nes tavo antipatija man, kažkaip niekuo neparemta.Man tas nepriimtina.

imogen, į valdžią nesiveržiu, bo būsiu greičiau sudeginta, kaip W_C ir morė kartu sudėjus.medalio irgi neprašiau, jei pameni aš visad buvau berods kaip ir tu(iš pradžių) tarp tų susilaikančių, kad vip’ų nereik. ir aš buvau visai teisi.prasidėjo pykčiai ir negerumai. valdžia apakina. Dėl Rider moderavimo, aš sutinku su tuo, kad reikia laukti jo pačio pasirodant.Dar nė vienas karalius nebuvo nugiljotinuotas, jei nebuvo jo galvos kartuvėse.Ir visų pirma, kas užtikrins, kad atėjęs moderatorius palaikys tokią pačia ar net geresnę tvarką, nei buvo iki šiolei.Reikia keisti ne valdžią, o mūsų visų požiūrį į ją ir visa šį dabar jau pasidariusį mėšliną klubą.

balaganas

Manau visų pirma derėtų atsiklausti pačio moderatoriaus Rider, gali būti taip, kad žmogus išvykęs, visgi vasara, atostogos ir ne kiekvienas tamposi su savim internetą visur. O paskui jau išklausius nuomonės, spręsti kas ir kaip. Vėlgi blogiausiai tai yra tai, kad tarp moderatorių nėra komandinio darbo, nėra sutarimo. Manau problema dar ir ta, kad kiekvienam forume ar klube min. turėtų būti po 3-4 moderatorius, tada ir tokių problemų kiltų mažiau.

siulau lojanty_kaciu! arba imogen

Gerai pritariu.

Oho! Jau ir moderu rinkimai? Apakęs Taip sakant All in 1. Jus labai neskubekit, ash tuoj nusipirxiu popcorn’u, atsisesiu ir enjoysinsiu the show Cha chaP.S. O kas chia sugalvojo, dar neishrinkus VIP’u, perrinkti moderus? Negalima tokiu, sakychiau, metu ivykiu sukergti i viena Ne. P.P.S. Mano nuomone visishkai sutampa su Domus Gerai nuomone.

cia as viska iskeliau Drovusai tiesiog zinau, kad rudeni, o gal ir anksciau as atsisakysiu savo pareigu, nes nebespeju visko ir dabar tik faktiskai ateinu, paziuriu ar tvarka ir viskas, per retai dalyvauju diskusijose. As tiesiog noriu, kad klubas liktu bent su vienu normaliai dirbanciu moderatorium, o veikti taic ia tikrai yra ka