Rider moderavimas

Nors ir ne man, bet… vadinasi: geriau floodinam, keikiames, nusishnekam, varom OT, dergiames ish visu, negu vietoj to kulturingai tiesiog skaitome temas nepareikshdami savo nuomones? Nekaltas

l_k, as manau, kad ji jau tokia yra ir net nenoreciau, kad ji butu kitokia. Nes tada ji nebutu Withaut_Control Kietas Cha cha. Nesakau, kad ji kulturos pavyzdys, bet jos pasisakymai (neskaitant paskutiniu keliu dienu, kur visas klubas daugiau nieko neveikia tik blevyzgauja) tikrai yra gana netradiciski ir idomus Gerai

Na, del paskutiniu zhodzhiu sutinku. Bet deshiniame puslapio kampe jos nicko nenorechiau matyt. [nothing personal]

kadangi jos pastabos yra adresuotos butent man, todel ir norejau pasakyti, kad geriau gyvenime kazka bandyti daryti ar taisyti padeti (cia as kalbu apie savo veikla kulturos klube), negu sudejus rankas, su cigarete dantyse, metyti absoliuciai kvailas pastabeles ir dar girtis, kad nieko as nedarau ir uz tai man iteikite medali Veee

nesu klubo nare, bet uzsukanti ir paskaitanti. retas paukstis cia idomesne tema, neapisiribojati prasymais rekomenduoti knyga/filma/spektakli ar vaikiskais paciauksejimais apie tai, koks saunus malukas. nekalbu apie prasymus papasakot “altoriu sesely” turini. a, na dar yra nekonkretus pasvarstymai apie mena ir menininkus Kandaarba klube raso labai jauni/vaikai, arba jam gerokai truksta intelekto ir gyvumo… butu idomu paskaiciuoti “kulturos” amziaus vidurki.

merihold tai sita mes jau zinome Drovus del to ir darome reformas Juokiasi

del moderatoriu - kaip cia stikse skundesi, kad gresia diktatura, o ji ir turi buti - bent kiek, klube, kad nariai ir sveciai ismoktu naudotis paieska ir kitais gerais bites plius pribambasais. o ir trintukas bei spyna - geras daiktas. Juokiasi

pritariu, labai puikus pavyzdis buvo “Kitokiame pasaulyje” didziai gerbiamo MrF moderavimas. Bent tvarka buvo Kietas ir sakyciau gana teisinga Taip

o gal palaukit pacio rider pasisakymo? Nekaltas just a thought.

sakai dar kokius metelius palaukt, kol teiksis apsireiksti NekaltasGal isleidziam mes ji i ta pensija, tegul zmogus ilsisi sau galvos nekvarsindamas Kietas

Sigitai, man tai kas, siaip nemiga kankina Cha cha bet is patirties zinau, buna, kad virtualus bendravimas tampa nasta. ir uz buvima moderatoriumi nei kas rankos paspaus, nei pagirs visuotiniam nariu susirinkime - kaip kukucio.

sakau ne laukt metus, o kam nors su juom susisiekt Labas

o ka jam sakyti susisiekus? Nekaltas Labas Ryderi - ar da pameni toki kulturos foruma, tai zinok, mes jau tapome klubu ir renkames savo VIP narius ir nauja moderatoriu Apakęs A noretum is naujo bolotiruotis ? Drovus Juokiasi

gerai, mielieji mano. atsiprašau už savo necenzūrinį elgesį, kurį išprovokavote patys temomis apie paulocoelchišką kultūrą ir popsines knygas. atsiprašau, kad atsidaviau prigimčiai ir persimečiau į cinikų offcos, olo, MrFroid ir kitų gretas. atsiprašau, jei mano lengvabūdiški bei nuoširdžiai tiesmukiški(bet jums pasirodę griežtoki ir net žeidžiantys) anticenzūriniai komentarai traumavo jūsų jaunas sielas. kaip gerai, kad atskiriate blogį - sudeginkite mane ant laužo it Morę, ok? aš nesu lyderė. aš nesu kad ir virtuali karjeristė, kuriai reiktų vipo. aš tik noriu, kad pasaulis išsivalytų nuo save laikančių labai kultūringais žmonėmis individų ir primatų. aš tik noriu būti tokia, kokia esu. ir jei mane natūraliai kas nors užnisa - natūraliai ir reaguoju. toli gražu nesu pikta. aš gatvėje šypsausi. bet jei esate tokie jautrūs, kad negalite susitaikyti su tuo, jog netempiu gumos ir sakau, kaip man atrodo - ką gi, nemaniau, kad tai jau šitoks ekscentriškumas, nors gal šitame neva intelekto iškreiptų veidų ir dirbtinumo, apsimetinėjimo pasaulyje tai - kažkas naujo ir netikėto. atsiprašau, kad negaliu dievinti temų ‘‘įvertinkite mano kūrybą’’, ''perskaičiau ‘‘stipriau už neapykantą’’ bei ‘‘ką manote apie maironį’’ - nemėgstu kalbėti, kai ir taip viskas aišku. o kalbėti velniškai mėgstu. tad ir blevyzgoju į sveikatą. baną man už tai! kaip didžiausiai žmonijos kenkėjai, piktdžiugiškai ir sąmoningai gadinančiai visų reikalus. ir pabaigai - palinkėjimas. kas norės - priims. o ir taikytas ne visiems, kaip ir visas šis mano komentaras. nebūkit tokie mentaliniai sūtraukos, fiziškai iškisę galvas kaip žirafos. nes žiūrit i debesis, o minat į š’ūdą. geros kloties, mielieji. aš neprašau manęs virškinti. aš tik prašau tarpusavyje nesipykti, kad nesigadintumėt nervų realybėje. nervus į konservus. Bučkis

rezpectas W_C Gerai ir einu miegot Cha cha

ir vis gi, ka tamsta manote apie maironi? ir kuom baigesi altoriu sesely? ir apskritai - argi kiekvienas gali buti menininku? jus dar ir tikriausiai literaturine misle atspetumete: vienoje europos sostineje, dideliame name gyvena berniukas, turintis teti, mama, broli, sese ir neturintys suniuko. o ant namo stogo gyvena kitas berniukas, t.y., gerai imites vyrukas paciame grazume? nagi nagi, apie koki literaturini kurini kalba? tikriausiai apie maluko “siukslynu zmones” o jei atspejote, tai nuosprendis aiskus: kulturos klubui per daug intelektuali: skaityt moka, rasyt (ranka) moka ir net knygas skaito Nekaltas Liežuvis vseio, horosh blevyzgot, sianakt karo nebus, vadinasi ryt i darba. i kuri eit privalu net ir labai nekulturingoms merihold Baisu

‘‘mazylis ir karlsonas’’. toks su propeleriu ant nugaros. skrendu. iki.

ble (sorry nesusilaikiau) as uz Rider, nors ir retai, bet zmogus tvarkos vyriskai, o vinona tai varske minko su savo pasitarimais ir neapsisprendimais, itariu yra SVARSTYKLES , nu tos elektronines, ale gal ir lai buna Nekaltasvakar katinuka maciau partrenkta Tūsas

cia vyriskai tvarkytis tai reiskia is vis nieko netvarkyti ? Juokiasi

Prota i kompota.