Richard Burns Rally

Jei autorius papildytu temos pavadinima, buchiau labai dekingas Mirkt

O kodel blogas pavadinimas? Cia tipo oficiali tema, ba siaip as cia tokiu litaniju nerasineciauŠypsena

wuo… atgijo i tema… Cha cha nieka ash nzn… nebesidomiu… kada zada ishlejst?

Krc jau gailiuos, kad prikeliau. Bl kaip nervina tokie kurie sukuria tema savaitei o po to apleidzia. Reikejo man tema apie RBR sukurt i nebutu jokiu ViR2 priekaistu.

Jo ten tai gaidys, kai 1.4 tonos mashina sustabdo keletos kilogramu aliumininis kelio zhenklas Juokiasi

http://download.games.tiscali.cz/game/videos5/richard_burns_rally-intr
o-lores.zip

Intro filmukas RBR. Va jame pamacew kad lygtajs bus ir stage’u ne tik diena ar vakare, bet ir nakti… ash pasiilgaw jaw tokiu dalyku… atsimenu ant V-rally2 buvo stage su naktimi… idomu palosht budavo… bet nzn paziuriu ash RBR filmukus ir tox vajzdas susidaro kad valdymas bus nepatogus… nezinaw kodel taip atrodo, bet…

kas cia per game

Nu sprendziant is screenshotu galiu ir jei viskas bus ok ta prasme valdymas ir t.t. Tai galiu pasakyt : uzuojauta codemastersam…Kurie dejo tiek pastangu i tuos ralius bet juos apdejo Cha cha

Net idomu daros kokios vaizduskes tokiai aplinkai ir vopse tokiai detaliacijaj…Manau senieji mx’ai jau netemps normaliu grafiku sedesi su 680x480 arba 800x600 Cha cha Jau tokiem geimam be FX’o arba radeono neissiversi Šypsena Idomu kaip naujasis Gf 6800 veztu Nekaltas

blogiausiu atveju teks pirkti x800se Cha cha

Jo… gajla Codemasteriu… o shiaip man ish screenshotu atrodo kad mashinos nlb graziai atrodo… nors tik dvi macew… Cha cha nu vasara gal gawsiu darba ti pirxiu nawjas kalashkes i gal jej lix pinigo videshke nawja…

http://www.clubic.com/t/jeux/demo/1144.html va ce yra dar 4 filmukaj… ten pat rasho kad ishlejdimo data yra 2004 metu geguze!!!

na ashiai tai ne filmukus siunciuos, o screenshotus, ir deja pastebejau man itin nepatikusi dalyka. kiek ten maciau kameros vaizdu, tai vos ne visur kamera virs tackos kabo taip, kad nesimato net apatinio jos bumperio. Jeigu bus tik viena tokia kabanti kamera, tai bus blogai, nors as esu optimistas, gal viskas bus gerai. Aishku nesinoretu gaut tiek kabanciu kameru kaip kokiam RalliSport Challenge, bet kokios 3 padetys butu visai nieko.

Iš screen’ų ir aš tą patį pastebėjau, o man ypač nepatinka kai nesimato visos mašinos…Blogai

na nzn Cool_Z is kokiu tu cia saitu filmukus trauki. tai lyg vienas ispaniskas, kitas gal cekiskas… Cha cha
na bet http://www.bhmotorsports.com/RBR/movies yra du nauji multikai is PS2 demo versijos, viename tackos vaizdas is vidaus(paskaicius komentarus biski supizdavotas, bet ko noret juk tai PS2…), o kitam vaizduojamas pazeidimu modelis(bet velgi PS2 tad, nelabai kasŠypsena) ir rodoma kaip tacka stumia ziurovai. Dabar abu siunciuos.Laimingas

As tai atsisiunciau klipa zaidimo.Ten biski nesamone nes tikri vaizdai kryzminti su zaidimu (patikekit tikra masina nuo kompiuterines tikrai atskiriu) bet taip tai visai neblogas.Tik galetu ten tos masinos maziau pagal muzika sokt o parodyt kaip normaliai viskas vyksta

tai tu traileri unesisiusk. nueik kur as daviau linka ir parsisiusk pirmus 2 filmukus(pirmi 2 is PS2 demo versijos), o trecias kur per neujienas paskelbtas.

jooo, perziurejau PS2 filmukus. Tai nu kaaa tu, grafika pasakiska(net ant PS2, o kas bus ant PC!Laimingas). Ir kabanti kamera pasirode labai patogi, bet va visiskai nepatiko ziurovu pagalba. Nu cia tai nesamone, pasityciojimas, reik manyt PC versijoj viskas bus padaryta daug kruciau. Dar nepatiko tai kaip masina purvinas, tiksliau ji beveik neissiterliojo net pralekus puse distancijos.
Na man ten labai parupo koks buvo sudetingumo lygis, jeigu Champion, tai susidauzymas levas, rescue(resetas ar dar kazkokia Dievo ranka) grazina tacka ant kelio pernelyg greit, tiksliau per 1 sekunde. bet siaip grafika bus good, tacka kelyje irgi atrodo elgiasi padoriai(tik va po finiso kazkaip pergreit sustojo, kazkokia pieva…). Na krc kiek girdejau atsiliepimu, tai PS2 versija beveik be pagyrimuCha cha. Na PC versija tures but tobula, ba kitaip vien del grafikos sio geimo nieks nepirks.

beja bus isviso 36 etapai, 6 salys po 6 etapus. mazoka…Nustebęs

Ko tau tie ziurovai nepatinka
???

Tuom kad per sekunde jie is dangaus nukrenta ir nerodo kaip jie stumia ar atvercia tacka.