Richard Burns Rally

kazkada senai senai jau buvau perejes, bet uzvakar atrodo ar uz uzvakar Cha cha sugedo ir issitryne tas mano save’as, tai teko vel pereit perfect, kad 00 subaru gauciau, nes ant jos pakeistas yra Focus 06. 80sec. stage ta is antro karto iveikiau… Tinkle pasitaikydavo ir tokiu, kurie ta stage pravaro ir per 1:16s Pavargęs

Dabqs> mano geriausias laikas atrodo 1:18… nesugebeciau geriau Ne

nu ten jie turbut maniakai su gerais vairais ir visokius ten setupus isbande…

nu visko gali but, BET vaziuojant rally school juk neduoda pasirinkt setupo Šypsena as treniravausi tol kol visa trasa gazas-dugnas sugebejau pravaziuot, tai ir gavosi 1:18…

galima gi pasireguliuot kai quick rally varai…

quick rally galima, rally school-nea Mirkt

Mano ir 1:18, nors pažaidžiant su setupais ten įmanoma tikrai tas 2 sekundes nukąst.

Iš esmės šį bei tą žinau tik iš rfactor patirties su springais. Kietos spyruoklės duos responsive - klusnią mašiną, bet mažiau bendro sukibimo. Minkštos atvirkščiai. O galų gale žaist reikia su balansu, priekį ar galą labiau minkštint ar kietint, kiekvienai trasai atskirai. Bent jau rally schoole aš visai patogiai jaučiuos ir su nestabilia mašina, kai visus posūkius gerai žinai tai pasiruoši slydimui Šypsena

O dėl diferencialo tai gera mintis. Iš esmės priekiui duodant sukimo momento daugiau gausis taip kad išsikasi iš posūkių patogiau (panašiai kaip su fwd mašina rankinį užmetus), o galui - mikliau į driftą pasiduos.

sveiki,
zhurekit piliechiai, susikishau focus wrc 2006 car’a, geimo patchas v1.02 bet va ka man rodo http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/201.593659.887…-=(177
5472344

ga esat susidure ir turit koky sprendima?!
vga jajguma ka tai ATI HD2600XT

/edited/
ta prasme nepaisho pachios geldos, automatishkai ir ish vidaus zhiurint viskas juoda, vaizdas kur turetu matytis kapotas nieko nepaisho.

A va čia jau ironija tokia, kad išdegus lekiant rekordų nepamuši. atrodo posūkį jami dugnu, bet jį pravažiuosi lėčiau nei atleisdamas gazą. kuo mažesnį slydimo kampą reik laikyt ir kuo tiesiau važiuot, kad ir kaip efektingai driftas beatrodytų.

Debiliska diena snd rbr atzvilgiu. Visai nesiseka, krumas po krumo, atrodo lekiu kaip akis isdeges, o nuo tu rekordu vistiek sekunde-tris atsiliekus vis… Blogai

Jau nervai nelaiko. Niekaip nepereinu paskutnes school dalies. Ten kur perfect 80s, pass 84s. Vis pritruksta kokiu 3s. Daugiausiai ant to staigaus posukio susipinu. Jei ten gerai, tada kur tie du vandens kanalai yra susivartau.

as tai per windows movie makeri perleidziu…

Nu gali but, su defaultinem jau senai vaziavau, gal ir geriau butu, Uztat shitos grazesnes Girtas Lygis sunkiausias, bet masinos susigadinimas ant reduced paliktas pastoviai. Teisinu save tuo, kad manau, jog realistic tik vairininkams Juokiasi

Nu ka, liko vienas egzas, o tada atsiimsiu is draugo vaira ir must reiks 2min Cha cha nes su klaviatura tai labai jau reikia paprakaituot. Siaip dabar labai kabliuoja australijoj Mineshaft ar kazkaip pan, ta trasa su galingu kalnu, tik va su klava tai labai jau daznai uzbaigiu kelione griovy, bet koks kaifas Juokiasi Ir siaip RBR nemirtingas, pailsi koki men ir tada vel kablys Girtas

Ble pamaciau pora tu screenu rbr, isijungiau pradzioj idomumo delei kaip atrodo pagerint ta 2:11 po keletos menesiu nezaidimo, nu 2:07 su klaidom pasiekiau, bet vistiek uzkabino. Paskui Kerbo pamaciau 2min ir kiek prisiminiau, tai mano asmeninis buvo tik 2:04 atrodo kazkata, tai sivakar atsisedau biski pavaizinet, susikaupus pagerinau: http://img90.imageshack.us/my.php?image=richardburnsrallysse200ic2.jpg
ir dar labiau uzkabino. Atsisiunciau kazkoki tai audio moda, kad tipo realistiskas garsas buvo ir… Kazka ne taip padariau, nebegaliu lost, menu nespeja ijungt ir meta lauk be jokiu lenteliu :confused: Cha cha

Tave biesina, kad yra trasų kurių nėra WRC kalendoriuj. Aš sakau, - ‘Koks skirtumas ? Svarbu daugiau trasų būtų…’ Cha cha

Patinka man Dynamic Weather Gerai Blyn kada tie EA sugalvos ant FIFA taip padaryt…Piktas
Dėl visų ženklų, tai čia normalu, tik apart CMR nėra ką lošt, tai jau atpratau, kad galima ženklą numušt. Cha cha
Career turėtų būt Gerai

Oi bus smagu kaip koks rankinis islus.Tik turbut bus taip kad atsisakys tik pagrindines sistemos.Geriausia butu kad atsisakinetu ABS , SF , Kardanas , arba greiciu deze. Nu krc perk ezio kalade ir visks normale …

Na jei bus panasiai kaip mobil 1 rally championship, tai turetu suait ausinimo sistema, variklis, stabdziai, pavaru deze, "duslerka", padangos ir kebulas su pribumbasais. Na aisku faina butu jei sugestu dar koks diferiancialas ar vairo stiprekas…

Arba elektronika kas raliuose labai daznai nutinka Nekaltas