Rib Alone :)


Rib Alone :slight_smile:

Ooo LvL pasikėlei Šypsena Sveikinu Mirkt

cia sninga ar ten siaip dulkes kakzokios? Cha cha

sninga Liežuvis Šypsena

nu ir suns vardas Apakęs

Žėk Ribis net pamaitino savo nuopisą Cha cha

darameja fains ane Apkabinimas as zinojau kad tau patiks Juokiasi

povilai daviau as jam ten pora pedigri poud kauliuku, tai patenkintas liko Šypsena

Galvojau tų jambone Šypsena Bet tai ir poud gerai Cha cha svarbu, kad neinkščia Šypsena

ne pasiutlige serga, geriau kai pamatysi mumis nesimaisyk po kojom, nes mano sakalas keliauninkas akis iskapos, o vilkeska galunes nutrauks. Taip

O čia jau žiauru… spėju ir mano žaliasis skydas neišgelbės… bet aš kažkokį šalmą turiu, tai nuo sakalėlio gal atsiginsiu… bet ką su vilku darysim… Jis gal iš svetimų rankų valgo? Cha cha

nepades niekas patikek manimm gali viska sosun susideti, tyli mirtis anksciau ar veliau ateis… Taip Cha cha

Nebus tylios mirties… Rėksiu, kad net visas Hotanas dundės Šypsena

iki dh daeik ir busi laimingas, man nereikia kad tu ateitum mes patys tave susirasim. Cha cha

O aš pasislėpsiu Liežuvis Į kokio Yeohos drevę šmurkšt… Nu nebent tavo vilkiukas gera uoslę turi… bet nieko narkotikų primėtysiu po visą mapą ir apsisuks galvelė…

paukstis is paukscio skrydzio mato, vilkas uosle gera turi, zmones man pasakys kur esi.

Tada man belieka nusižudyt arba laukti Galingojo Ribentrop & co pasigailėjimo Cha cha

manes net nereikes, mano Co tave paims. Šypsena

I’m doomed… nu einu pamiegosiu… gali būti, kad paskutinį kartą Cha cha

zinok, toks dalykas yra, kad uzmiges gali ir nebeatsikelti.