Retro agregatas


Retro agregatas

skolom ismusinet?

Skolom Juokiasi JuokiasiA čia kam - bulvėm tarkuot ar mėsai smulkint? Drovus

Vuo, vėl foto leidžia įkelt GeraiAparatas sukurtas badmečiu bulbėms tarkuoti - kaip ne keista išsivystes kapitaliszmas nieko prilyginamo sukurt nesugebėjo Ne Matyt pas anuos bado nebuvo. Namuos mėtos kokie 4 buržuaziniai kombainai, bet nei vienas netinka bulbėm tarkuot, per smulkiai sutrina Blogai O šitas kalvaratas “co, to nado” Gerai Juokiasi

Zuravinka gereu Taip Cha cha sedevras buva Taip

Žuravinka irgi mėtos palėpėj, neilgaamžė tebuvo, greit subyrėjo Blogai

Turiu,naudoju… Gerai,“Kaunas”… Laimingas

zuravlinka gamina gal nuo kokiu 1970uju iki dabar. mano tevai jau antra zuravlinka turi, sake geriau nieko nesugalvota. ta antroji jau kokius desimt metu tarnauja.

Uosvis tokias gamindavo su skalbiankiu varikliais.

F.Dzeržinskio staklių gamykla jas gamino… LaimingasMes amerikonams darėm užsakymą, pagal jų w… Šypsena

Nu pas mane Philips senas-tarkuoja viska ir visaip.

pažangos stabdis Blogai. Vat Gerai Philips, Gerai Brown, Gerai Electrolux - padirbo metus ir išmeti ← pažangos varikliai

Jus senu nei Philipsu nei Elektroluxu neturejot. Amzini aparatai. Dar pas mane made in Holland.

Pink > nera nieko naujo geriau, kaip uzmirsta sena Cha chaNu artai kazkaip panasiai Nekaltas Juokiasi

pas mane dar geresne yra, konkreciai prie el. variklio primontuoti bulviu tarkos peiliai ir ta skarda uzsisuka Cha cha veikia taip pat jau n metu Gerai

gal kas parduodat? blia paimciau su mielu noru, motina i UK issiveze lygiai tokia pacia

Oi ne, as nei siurblio, nei skalbekes, nei kombaino… Einat i PC ir perkat naujus…

Turiu Brauna jau koki 15 metu, dirba kaip beris, tik piesiniai visi nusitryne ir isvaizda nekokia.

vasarnamyje yra bosh skalbenke, pirkta pries koki penkiolika metu is de- pirkta padeveta. veikia po siai dienai.

Seniau viską darė geriau, nes konkurencija vyko pagrinde su kokybe, kai visą gamybą iškėlė į kitajų pradėta gaminti šūdas, nes konkurencija pradėjo vykti kainų pagrindu…