Restoranas "Pas LCG" (nemokamai)

Restoranas "Pas LCG" (nemokamai)

Visi, kam atsibodo gerti nekokybiska alu ar prasta vyna, bei valgyti sleikstuli keliancius valgius, uzsisakykite kokio nors patiekalo (o ju labai daug) arba gerimo ir jais megautis galesite labai greit. Beje, viena salyga - jums tai nieko NEKAINUOS, viska apmoka savininkas, tai yra as.

Skanau, megaukites.
Su PAGARBA
—LCG—

oi kaip negrazu, iskart pulti kritikuoti kokkurentus Blogai o be to visur cia - NeMoKamA Taurė + Alus

O kur viesbuti rasti? Visur barai, restoranai…

SleaDer man tai panasu kad tau smegenu sutrenkimas Cha cha

man tai panasu kad jinai 2d ant kartono ir per viduri truputi sulinkusi. isvadas darykit patys Šypsena

jokios negalios neturiu paprasciausej akivaizdzej matosi kas neproporcinga ir viskas

kol neturi savo auto tai ri paisho Cha cha

ale neturit ka veikt kad paisot?

Sparcis daba tai jau susiparinau po sito tavo posto, no respect at all man Blogai Shiki ant visu ir visko, viskas tau kreiva viskas primityvu. Gal tu negalia kokia turi, zvairas stoli, kad tau viskas kreiva sleiva. Liūdnas

Cha cha nenu ziauru nupridirbau tai pridirbau dabar visoi bangoi prikurt temu Kad Outlaw™ padare klaidele

Outlaw™> Klaidu tavo radau [banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/241.70870.1…-=(1964704 842](http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/241.70870.1…-=(1964704842) ka ten pridirbai?A?

Nu nzn bet sitie ratai man atrodo kad tikrai nekreivi o kas liecia slenksti tai jis dar pakenciamas Cha cha bet su buferiu reikia kazka daryt Nežinau tik nzn ka Mirkt

ratai kreivi slenkstis per storas galinis buferis labai jau primityvus Šypsena) nu bet grazu

Šypsena Nu ok ryt padabandysiu kitu kampu nufotkint ir kazka papaisyt

nu nebutu staciu kampu is sono, tai sakyciau zjbs, bet daba tik gerai Šypsena ir priekini bumpa ir slenksti geray pritaikiai P.S kita kart suklijuok i viena, lengviau palygint

Jai su photoshopu darai tai parasyk msg i prvt ir paaiskinsiu Cha cha

Kaip jus tas spalvas uzdetdat pasakykit-patarkit

grazu

Cha cha