Renkame xiebra pries bite!!!

Renkame xiebra pries bite!!!

as uz!Flirtas nnoriu bangos tokios, kokia buvo… o ne kazkkokios bitttteeesssLiūdnas

keista kazkaip, kai pasiziuri kas arsiausiai rekauja pries naujoves Nekaltas ogi patys naujkai…

Jo, jie labiausiai įpratę prie Bangos Juokiasi

Kaip suprantu, cia renkasi Omnitelio chebra?.. Cha cha

Omnitelio ne Omnitelio chebra čia renkasi, o savo žaislus aš vis vien susirenku ir išeinu koriukų rinkti!Liežuvis

[quote]Razrucha rašė:
Omnitelio ne Omnitelio chebra, o savo žaislus aš vis vien susirenku!Liežuvis
[/quote]

Jau 63-ą kartą…Cha chaCha chaCha cha

ale qurva…Ka zmones nori ta ir daro…ju reikalas…NOri visai uzdaro…Nori dizaina pakeicia…Jus protestuojat… Sarukas perdarys…Klientas pamatys ir ismes ji is darbo nes pakeite dizaina be jo leidimo…
Zmones…Butu cia saruko firma…Butu jis direktorius…Jis viska padarytu kitaip…Kaip norite jus…Bet jam liepie perdaryt i BITE + Ir jis tai daro…Nemanau kad vel gausite sena BANGA…Bet cia jusu reikalas Nekaltas man nauja netrugdo.>AS cia sedejau del idomiu diskusiju ir as ir lieku cia…Diskusijos isliko ir tai mane dziugina o dizainas netrugdo…

Jau 63-ą kartą…Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

ne taip kolega suprato.
tie 62 lieka savo vietoj, o cia pirmas Taip bet uztat naujas Taip ir todel biskiuka kitox Mirkt

ne taip kolega suprato.
tie 62 lieka savo vietoj, o cia pirmas Taip bet uztat naujas Taip ir todel biskiuka kitox Mirkt

[/quote]

Taip taipTaip, ja jaTaip, aš iš Bangos išeidinėjau ir mane iš ten išmetinėjo net 62 kartus! O čia vat, iš naujosios Bitės avilio, aš išskrendu DAR TIK PIRMĄ kart!
Beje, tuoj grįšiu vėl.Cha cha

Prašyčiau nesiskirstyti visų ir kantriai laukti mano naujo pasirodymo (analogas M.Zacharovo dviserijiniam filme "Tas pats Miunchauzenas", kai pats Miunchauzenas per pasiuntį perdavė Burgamistrui ir jo aplinkai vat tokį prašymą, kai chebrai laukti nusibodo kol jį suims ir jį atvesdins…)!

Taip taipTaip, ja jaTaip, aš iš Bangos išeidinėjau ir mane iš ten išmetinėjo net 62 kartus! O čia vat, iš naujosios Bitės avilio, aš išskrendu DAR TIK PIRMĄ kart!
Beje, tuoj grįšiu vėl.Cha cha

Prašyčiau nesiskirstyti visų ir kantriai laukti mano naujo pasirodymo (analogas M.Zacharovo dviserijiniam filme "Tas pats Miunchauzenas", kai pats Miunchauzenas per pasiuntį perdavė Burgamistrui ir jo aplinkai vat tokį prašymą, kai chebrai laukti nusibodo kol jį suims ir jį atvesdins…)!

[/quote]

Tai uz ka siandien?
Savo noru ar per klaida? Nekaltas

niuz ankstesnis dizainas tikrai labiau patikoTaip
spalwu buwo daug

o as medu megstu Niam niam , taigi neskit biteles medu Niam niam
svarbiausia , kad butu ne kartus Drovus
tarp kitko as irgi is Omnitel Juokiasi

taip!!! banga buvo daug geresne Žliumbia Pavargęs ir dizainas ir viskas Nežinau

ko jus ce parinates…
pries veja nepapusi…
tai turi but taip ir bus…
bent jau greiciau atidarineja…Gerai

Cia, tipo, forma praradai ar nusivylei ne itin gausia gerbeju auditorija… Drovus
Grizk sustiprejes, visakeriopai, anyway - sekmes Apkabinimas

Yra toks posakis :
ir shuo kariamas pripranta - arba pakariamas Juokiasi

Sauksmas…tyruose Kietas

aurora Gėlė, tai cia dar nieko Cha cha Bet kai paleidziamas klonas liaupsinantis naujaja BITE plius ir kiek veliau seka “savininko” komentaras - kaip ir nelieka ka pridurti Nekaltas

Zinau ko visi taip ant bites varo: yra zacepka perlu parinkt Cha cha Varo varo o perliukai eina ir eina…