Renault 19 Sportinis oro filtras!!!

Renault 19 Sportinis oro filtras!!!

Norejau publikos paklausti is kur ji butu galima gauti, kokia butu mazdaug jo kaina ir ar dadeda traukos, ta prasme ar valintu kiek nors geriau jei isideciau sportini oro filtra? Cha cha thx… Alus 4 all

galiu parduot reno19 sportini Kingdragon filtra su slangom isvedimui is variklio skyriaus. kaina nemaziau 130lt uz komplekta arba 160 ir dar plovimo skysciai.
kainos gali svyruoti
jei tikrai galvoji pirkt [email protected] arba atsakyk i privata, duosiu telefona

kokius 2 ag gal ir pridedaGeraiBlogai

tai vat, kad as vis dar mastau ar tikrai apsimoka. jei skirtumas jaustusi tai sumokeciau tuos 130lt ar kiek ten Mirkt o jei ji deti tik del to, kad pasigirt, kad pas mane sportinis oro filtras tai del to tai nereik man jo Šypsena beje erik_ ar jis naujas? Aš nekaltas

ai tai aisku tada. Seniau atskirai cache dedavosi.

tikrai ne notebook ramas… Ishtraukiau ish tokio Pentium 133mhz kompo ten prie proco toks atskitas zhalias slotas buvo… tai galvoju gal naudingas daikchiukas :\

Cia arba notebooko ram’as ar seni kazkokiu brendovo kompo cache atmintine, gali dar but kokios nors vaizdushkes atmintis.

jo, man irgi primena senus ram’us… bet siaip tj bbz, kas tj yr Šypsena

Panasu i notebook rama Šypsena

jei tik dviguba ziliton kasete Šypsena sunku pasakyt kas cia turetu buti, o is kur bent istraukei??

man panasu i ziliton kasete Cha cha Juokiasi

paaishkinkite kas cia per zhveris ir kam jis naudojamas?