Remontas kolidoriuje


Remontas kolidoriuje

Komentuokite ? Šypsena menas grazus?

Kazkaip idomiai keistai… mano akims perdaug baltos, butu galima pakeist kokia nors kita sviesia spalva… bet tai tik mano nuomone Labas

Manau cia viska sh padare arba tiesiog dar nepripratau ;/

nu man kazkas baisaus Nekaltas

Pritariu.ydomu cia dekoras blogai padarytas ar spalvos ? ar cia isvis panasu y dekora?

man tai panasu i remonto pradzia, tik ka nuglaistytas sienas Nekaltasnepykit, bet cia tai kosmaras. atrodo tai kaip belenkaip butu uzvaryta… iki dekoro manau cia truputuka daug tolokai… nzn ar cia naujos mados ar kaip, bet as nesuprantu tokio dekoro Ne

ne koLidorius, o koRidorius ;F

jėzau, sienas išsproginus geriau būtų Pavargęs

Nė už ką tokių savo namuose nenorėčiau. Siaubas kažkoks.

Patys dažėtės, ar darbininkai? O kaip turėjo būti? Kiek iziuriu, tokia technika labai graziai galima padaryti…

baisoka… jei nebūtų tų tamsių dėmių,tik žalsvos ir persikinės ant baltos/gelsvos sienos, tapačia technika,tuomet vo būtų Gerai

Nu man tai nepamasu i remonta cia… Man baisu… Remonto pradzia man cia… Baisus

man atrodo, kad spalvos nelabai tinka. Man tokiuose namuose slogi amosfera jaustusi manau. Aisku kitokios spalvos visai kitaip atordytu. Laimingas

Man irgi labiau panasu i remonto pradzia, nei i pabaigta darba Apakęs

Maniau, sienas uzpuole pelesis ir jus bandote jas valyti Drovus

labai geras variantas dailylentėm iškalt, nereikia sukt galvos dėl daugelio dalykų. viskas paprasta, o ir ilgaamžiška… pasižiūrėkit kur pirkti gerom kainom ir pirmyn