REMONTAS - dirbtuvių kontaktai + ir -

REMONTAS - dirbtuvių kontaktai + ir -

Kur Kaune yra patikima televizoriu taisykla? Sharp’as genda tiesiog akyse Užsispyręs Cha cha

Ir dar, gal kas zino, kas uzsiima Technics gaminiu taisymu? Konkreciai muzikinis centras apgedes.

Forume labai dažnai žmonės kreipiasi dėl įvairios aparatūros remonto. Padariau naują temą, kurioje galima bus parašyti taisyklų adresus, kontaktinius telefonus, kontaktinius asmenis, Gerai - Blogai… Taigi pradedu: Elektronikos taisykla Antakalnio 69, Vilnius 2340475 +370 686 29726 (Deimantas) Paslaugos: Visų tipų telefonų (mobilių, bevielių, paprastų), buitinės garso ir vaizdo technikos, automobilinės garso įrangos taisymas. Pats kartais naudojuos šios taisyklos paslaugomis, nusiskundimų neturiu, todėl Gerai. P.S. prašymas nediskutuoti šioje temoje apie taisyklų paslaugų kokybę, o išsakyti tik asmeninę nuomonę iš asmeninės patirties. P.P.S. Galima netgi pasireklamuoti… Mirkt

“Radosatas” Kursiu g.34(silainiai) tel.337055 Kaunas. turbut viena ,rimciausiu audio-video aparaturos taisyklu kaune. pats nesiau tvarkyti mini dv kamera,draugas telika. atsiliepimai tikmalonus…

Beje, “Radosatas” priima uzsakymus detalems. radosat.lt

beje radosatas yra ***** vertas nes siandien nunesiau masinini Pioneer maga o jie sako nesk ten kur pioneerius tvarko nes mes netvarkysim

tuoj tavo žinutę ishtrins, čia nemyli teisybės…

gal kas galetu padeti del TV remonto Kaune ??? ???

kas vilniuje apsiims pervynioti suba 750w rms vibe 15coliu? ir kokia mazdaug kaina?

Reikia pakrapstyt PowerBook’o (Apple Inc.) pakroveja. Nuluzo laidas prie pat kistuko Žliumbia. Patvarkyciau pats, bet labai jau ten mandrai viskas padaryta. Kur Vilniuj butu galima nunest ji? Egzotika vistik… Poroi vietu kur buvau tai iskart kratesi, o vienur tai i Kauna reik vest tai blabla. Reiktu kad viskas vyktu Vilniuj - but greiciau. Vistik dirbt reikia.

tai va turiu aš problemą su savo cd ausinuku jis tai sony gamybos nenuskaito cd diskų ,diską išsuka ,o vėliau sustoja ir rašo no disk ir pradeda leisti kazkokius garsus (man atrodo ,kad lazeris negali pajudeti ir kala) tai va ieskau vilniuje parduotuvių kas galėtu jį pataisyti taigi kas galit pasakykit adresų ir gal kas žino kas per problema ir kiek pataisymas kainuotu?

Televizoriu Remontas Iskvietimas nemokamas.Atliktiems darbams suteikiama garantija

Televizoriu Remontas Iskvietimas nemokamas.Atliktiems darbams suteikiama garantija

Paprasta problema, o sprendimo taip ir nerandu. AutoCD Pioneer neskaito CD, lyg lazeriui galas. Kur taiso Kaune???

Sveiki, turiu tokia beda sugedo mano masininis magas Nakamichi MB-75 ten i ji pati dedasi 6 CD ir jis jau tu CD isvis nejungia raso kad su mechanika bedos, anksciau taip buvo nutike tai paspausdavai reset ir atsistatydavo, dabar jau jis rimciau uzstrigo. Draugo tevas kuris apie 30 metu dirba elektrone ir viska taiso sake neapsims sito mago, nes ten per daug viskas sudetinga ir bijo dar labiau pakenkti. gal kas zino kokius meistrelius kas galetu padeti. Veiksmas Vilniuje Šypsena

Reikia meistro, kuris sutaisytu Sony Playstation 1 - itariu kad problema tranzistoriu gedimas. Jei kas zinote kur galima kreiptis p[arasykit privmsg

Turiu galini stipreka SHARP gana nebloga tik kazko po renginio vieno kazkokie zioplei sudegino galini mikruna stk4214v ji pkeiciu ir veike tik neilgam kokia valanda pagrojo ir vel nusiorino jau kelinta karta ir nezinu kur suo pakastas gal kas su tokia beda susidure esate gal kas galetu pagelbeti kaunas [email protected]

Gal kas galėtų pagaminti man tokį daiktą: guitar.ru/files/schemes/fuzz1/boss_metalzone.zip butų gerai Kaune. rašyti į privatą