Remembering The Past


Remembering The Past

Pirma - ką čia veikia lėkštės? Antra ir trečia - momentai nevykę Ketvirta - OK, apkirpt labiau reikia (viršus nieko nesakantis) Visumoje - vienos užtektų geros. Ir žmoniško pavadinimo.

Pirma - todel, kad taip gavosi… Ir todel, kad tai pagauti fragmentai is realaus nesuplanuoto, nenuspejamo gyvenimo… Ir niekas nesake it patrauk lekstes as fotografuoju… Antra ir trecia - visdar mokausi… bet man momentai patinka… gal su laiku ismoksiu pagauti labiau tobulus, nors manau kad visos zmogaus emocijos yra nepakartojamos… Ketvirta - o tu i sonus neziurek, todel fonas ir padarytas nespalvotas Šypsena nes jis yra nesvarbus ŠypsenaVisumoje - vienos gal ir uztektu, bet norejau padaryti kelias vienoje… patinka kai buna pratesimas… gal kadanors mano nuotraukos ir bus geros Šypsena Zmoniskas pavavadinimas… Hmm idomu koks jis turetu buti? Šypsena man rodos pavadinima ir apibudinima nuotraukai visi savaip matome… todel tikrai gali buti,kad manasis jos supratimas tau bus nepriimtinas Šypsena P.S. Aciu uz komentara ir kritika, dekinga stengsiuosi tobuleti Šypsena Labas

pavadinciau “sviesus” Šypsena pask.foto atrodo geriausia

Angelic, nereikia pulti teisintis ir irodinet, kad viskas ok. Zoom pastabos labai teisingos, del ketvirtos fotkes virsus isties absoliuciai nereikalingas. Del pavadinimo - irgi teisingas pastebejimas, kazkaip neisipaiso jis.

Tai, kad neirodineju Šypsena tiesiog atrasiau Šypsena

Nu durnesnio atsakymo neesu girdejes, davai pridarom nesamoningu foto, ir padarykim spalvota tik ten kur reikia ziureti, kur negrazu tiesiog apsimeskim, kad nematom… Juk nebutina, svarbu, kad yra daug spalvotu vieteliu… Pavadinimas irgi kazkaip minties nesihreiskia, gal kai ji fotografavai, zmogus ir pasakojo apie savo praeiti, taciau ziurint man i foto visishkai nepanasu, kad jis apie savo praeiti kalbetu

“Fonas nesvarbus todel padariau nespalvota” - tai klaidingas sprendimas. Is tiesu yra priesingai: akcentuojama tai, kas spalvota. Siuo atveju zmogaus oda. Bet argi ji reiksminga??? Reiksminga tik zmogaus mimika, nuotaika. Spalva jos neparyskins dar labiau. Pradedantiesiems siulau vengt sito efekto - spalvos isskyrimo. Mazai kam pavyksta padaryt is tiesu gerai, tai kaprizingas efektas. Nepradekit nuo sunkiu dalyku.

jei atvirai , nepatinka foto visais atzvilgiais Ne

Paskutinė nuotrauka neįsipaišo prie kitų kompozicijos atžvilgiu. Kažkaip atrodo, kad pakritusi žemyn Šypsena

Pavadinimą verčiau reikėjo rašyt kiniškai ar zulu, kad tikrai mažai kas suprastų. Komentarus irgi galima kita kalba dėstyti. “Krūčiau” Mirkt

kodel kiekviena foto yra labiau pakrypus i desine negu paskui ja einanti? Nekaltas