reklama


reklama

Sendien po ilgo tarpo isvaliau ir pertepiau oda, masina dabar daug geriau vaziuoja, sumazejo kuro sanaudos Gerai …o siaip org. bmw pienelis gerai minkstina oda, rekomenduoju Taip part.lt/img/4b264469e198da4925b9f1753703fc52850.jpg

brungus?

pilka!

Siandien isgrioviau puse salono kol laidelius issivedziojau Ufff radau 3,55euro + plauku segtuka + Kazkoki rinkinuka su adata siulu ir trim sagom Taip

geriau pilka, nei juoda nupersta Cha cha Cha cha

Dr002> net nezinau Nekaltas as tai gavau ji uz dyka…

pilka geriau tik uz zalia salona Cha cha

Salonas tai pilkas gal ir nieko, bet va panele ir dureles jei dar su medzio apdaila tai ziauru Šypsena

melynas irgi Blogai Blogai pilkas ne toks teplus dulkes nesimato, bet vistiek Blogai

viskas gerai su tuo pilku salonu, prie sviosios masinos jis tinka, aisku juodas yra juodas… o del medzio apdailos tai cia nebent tau Manjakai ir ziauru, kitas net neatkreiptu demesio i tai Cha cha

Raimi, cia mano nuomone, tiesiog sviesi plasmase ir tas medis nelimpa ir tiek Mirkt

tau nelimpa, man jokio skirtumo, tiksliau nera graziausias variantas, bet ir ne baisu…

Raimi, o masina jau surinkta?

jau praeita savaite buvo surinkta Šypsena

jei Mašina skirta nuo tasko A iki tasko B, tai px nx koks tas salonas ir ar isvis jis yra Cha cha bet jei ivaizdzio dalis, tai pilkas ir medis Ne arba pilkas ir rudas teko matyt, bet speju ten keistas Ufff

nu nezinau, man tos rudos juostos tikrai akies nerezia… part.lt/img/b282ce819c6eec8e78b1f9bccedb6a0a725.JPG

paneles virsaus juodumas tai rezia Taip