Reikia sugadinti Nokia 3220 (cia rimtai)

Tai jau jeigu tokios nelaimes daros, kodel negali to naujo pasiimt ???

nu matai, sako, kad dar iseina paskambint, tai ir sedek laiminga… Piktas

As tai nesuprantu,tai tipo neina paaiskint,kad telefas jau ir taip neveikia kaip reik? Tai tu vini i ekrana ikalk,bus visiem aisku,kad tau naujo tel.reikia Baisu

O tai manai jei sugadinsi, tai taip ir patikes kad pats sugedo ??? Siaip pasiulyk tada motinai ar tevui apsimainyt keliom dienom, jei istikruju rimtai jis gliucina patys tuo isitikins…

o tai koks tas kitas telefonas ?

Nu cia tai geras - sueme juokas mane Juokiasi. Jau senai turi ta moba? Siaip jis gal koki rudeni pasirode - tai tau beveik puse metu jau senas ir uzkniso? Baisu o kad luzineja tai reikia softa perrasyti ir viskas. Teisingai visi sako - kam nors padovanok kam is tikro reikia, o ne sudauzyk, kam reikes tas susitvarkys ta telefona. Cia yra ispindejimas ir debilishkumas gadinti toki telefona, kai kam nors gera gali padaryti. Atsiprasau, jei sis mano komentaras pasirode kiek per ziaurius, bet cia grynas ir nenugincijamas faktas MirktO jei tikrai nori sugadinti, tai atsiusk man pastu - as tau dar dvigubas pasto islaidas sumokesiu Mirkt

Cia tikrai ne faktas, o tiktai tavo susikta nuomone. Isvis siulau spyna temai. Perdaug astriu diskusiju.

Durniu vade, turetum gerbt kitu zmoniu nuomone. O tema tai siaip beprasme. Nekaltas

apipilk pienu… sugadins nepataisomai… as rimtai Taip bet geriau ta isardyk tel;efa pamirkyk piene ir atgal sudek

Fanta, tu cia is praktikos? Veee

eee… o tai koks gi tas nuostabusis??? Cha cha

Ne nu bet po kasio parejau ir apakau pamates toki prasyma, mainyciau savo 2 is 3 telefonu ant 3220 tokiu atveju nesvarbu kad gliucina ta nokia. o jeigu del sugadinimo siulau siuos variantus: ikisk kokia vini i telefono krovimo jungti ir palankstyk kad nulinktu kontaktai. tada dar gali subadyt klaviaturos kontaktu ploksteles kad neveiktu klaviatura. nu ir dar su softu ka nors padirbt gali. arba isvis pasiskolink koki “graba” 3220 neveikianti ir parodyk tevam atseit tavo cia. tik man kaip ir visiem kyla klausimas: kas ten yra per ragelis kad tenka 3220 aukot?

Autore pradingo,turbut jau lanksto visokias ploksteles ir gadina kontaktus Pavargęs

so sad… Žliumbia

Autore - nepilno proto Baisu Baisu Baisu Baisu Baisu Baisu Baisu Baisu

damust Pavargęs jau geriau atiduotu kokem wajkui,ar dar ka,bet spec. gadint Pavargęs newiso proto Blogai

krc neturit ka weikt tai grybaujat.

nu dieve mano…jeigu taip rupi - galiu pasakyti, naujasis yra samsung x450, zinau, prastesnis ir be fotiko (kurio man nereikia), bet bent jau veikiantis… gi sakiau, gadinu todel, kad jau naudotis nebeimanoma, o naujo neduos, kol sita nebeisijungs is viso Nežinau atiduoti kitiems? gerai, galiu atiduot, tegul po to dziaugiasi luzinejanciu telefonu. zodziu, aciu uz patarimus (tiems kurie patare).

tau tereikia i taisykla nunest kad softa permestu ir tada neluzines…

jei dar nesugadinai tai patariu biski paardyti ir viduj kokius kontaktus uztrumpint, nes metimas i siena nelabai padeda (jau ne karta buvo iskrites ir nieko), softa irgi sunku sugadint, jei uzkabini tai dazniausiai labai greitai persikrauna ir vel veikia, (pas tave arba brokas koks arba nusisneki Mirkt, nes as jau kiek i ji visko prikises ir dar niekad nebuvo balto lango Šypsena