Reikia sugadinti Nokia 3220 (cia rimtai)

Zakristijonai,ziuriu labai panasiai sumastem Juokiasi

Ej aš pirmesnis tokį planą sugalvojau Liežuvis

labai juokinga Cha cha… ash nesu ishpindejusi, jau shita mobilu seniai turiu, ir man jau jis baigia pareit, neimanoma su juo normaliai nieko daryt, tuo labiau kad jau naujas yra, tai ka daryt, ner malonu vaikshchiot su tokiu telefonu… as jo nespecialiai sugadinau, pats parejo, o dabar uzbaigt reikia, nes jau uzhkniso, patikekit… Nežinau

Alter_Ego, as pirmas Cha cha

Nu ir kas Kietas Kalakutas irgi daug galvojo, bet vistiek sriuboj atsidure Cha cha Cha cha Cha cha

Telepatai kokie tai Cha cha

tai koks gi tas naujasis?

Tikri lietuviai Kaip sugadinti svetima moba visada patars Šypsena

Kokie zaparai,tavo nokioj?

jei is kauno tai atiduok man ta 3220 ;]] prastumsiu uz simta kita :]

Gali pajungt kaip telefono pakroveja (jei jungtis vienoda) didesnes itampos laidus (geriausia 220V), gali islupt SIM korteles kontaktus, kad nebepriimtu SIM korteles, gali uzlenkt akumuliatoriaus kontakrus i kita puse arba juos patrumpint, budu yra daug, bet manau galetum prieit prie kokio zmogaus, kuriam to telefono tikrai reikia ir dovanot, nes daug kam toks telefonas butu puikus. O jei jau ryztiesi specialiai gadint ir meluot, kad ,sugedo’’ , tai gali ryztis ir sumeluot, kad pavoge…

Va va, celled labai teisingai parase Gerai

ne jus durniai… jajbogu debilai… jums aiskiai raso kad nebeimanoma naudotis normaliai(kaip as isivaizduoju luzta ir t.t.), o ju pasakojat kad butu gereu prastum kamnors uz pora simtu, o poto snekat apie morale. Pagalvokit bl, uzknisa kai sneka ne i tema, tipo mes labai moraliski, saziningi ir t.t.

As tai apie sazine nieko nesakiau, bet tu pasakyk,ar neskamba tau kvailai klausimas,kaip sugadint,o ne kaip pataisyt telefa? Absurdiska gi.

va va, teisingai, durniu vadas. achiu uzh palaikyma. o siaip tai jo, luzineja, buna - baltas ekranas ir ka nori, ta daryk, kad ir pro langa mesk…

O kas draudzia mest? Tik i galva kam nors nepataikyk, ar i masina kokia Baisu

Ir daznai jis taip uzluzta? Nekaltas

visalaik luzineja. kai bandau ijungt, isjungt, skambint… Nežinau

Tai ka tu jam padarei? Baisu Numetei gal?

ne, pats parejo…nzn kame kampas.