reikia schemos


reikia schemos

va, manau daugelis matėt ir delfyje, ir šian per tv rodė Šypsena tikrai nesunku tokį nusinert, o dar koks grožis Myliu bet vat, gal kuri turi tikslią schemą? nes nete tikrai esu mačius panašių palaidinių iš voratinklių, bet man kažkaip nepatikdavo ir neišsisaugodavau, o čia kai pamačiau, tai net seilė nutįso Flirtasprašau įdėkit schemą, jei netyčia kuri turit kompe, arba atsiųskit į e-mailą: [email protected] Flirtas

Stai prie ko priveda besaiki TV ziurejimas Cha cha

nenusišnekėk.

aha, man irgi labai patiko Taip

aha, labai grazu, ir as noriu;]]]

ir as visa diena masciau kaip pagamint, gal cia su sakute?

kiek aš įžiūriu, tai čia paprasti voratinkliukai pagaminti, o po to “belenkaip” jungta. jungimą tokį Apatija yra dariusi Šypsena

ivetyte, oj tikrai ne… nes toki ustruktu pagamint koki menesi. tas jungimas tik atrodo Paprastas. tikrai nemanau, kad taip daryta.

kiek aš į matau tai kažkaip taip sujungta… Drovus

vorantinkliai tai kaip atskira servetele Taip sudedi, ir sujungi, bet gerai apgalvojus, kad galetum apsivilkti ir gerai atrodytum Taip

pritariu emar, tie voratinkliai nerti kaip paprasciu paprasciausia servetele, o veliau sujungtos. nemanau, kad bus sunku, sekmes darbe Mirkt

tai aš ir žinau, kad nunerta daug voratinkliukų ir po to jie sujungti, bet nete tikrai esu mačius to varatinklio schemą, nes jei be schemos, tai žinau, kad reiks truputį pasikankint, kol gražiai išeis pirmą nunert, todėl ir klausiu, gal kas turi jau kompe tą schemutę, bet matyt, kad nieks neturi Cha cha

OwReLee as kazkada buavu panasia nunerus, jei turesi kantrybes rytoj paziuresiu Šypsena

bet is esmes tai ten nesunku, kiekvienoj eilej dadedi po kazkiek kilpuciu ir tiek

merginos, mačiau schemą šian naujoj rankdarbių kraitelėj ir gerai išstudijavau, vėliau galėsiu nupiešt Šypsena

prasyciau man, jei galima, i emeila [email protected] aciu.

o, čia gi nuo jos aš ir nėriausi tokį daiktą Cha cha

neraliai grazu, ir mergina kaip tok pasakoj nei nuoga nei apsirengusi, saunus kurinys Gerai Šypsenaverta Gėlė