Reikia patarimo...


Reikia patarimo…

Dviase geriau

Klausk !!!

Ieskau pirkti kazka panasaus kaip foto.Privalumas butu kad isverciama kaip foto. Kabinsiu prie MB vito. veziosiu zoliapjoves ir pan. ir dar kartais iki vokietijos rakandu parsivezt. Reikia kad tiktu su B kategorija. Kur patartumet ziureti ? Lenkai galvoju gal ka pigiau siulo tik nzn kur ieskot…

Tik pas lenkus !!!

Bura patars

nu tai va laukiu gal apsilankys ir paburs ka nors, neberandu jo temos kur jis ten sau trala pirko…

Parasyk PM Mirktp.s valkioju panasias prikabukes tik pas mane dvi asys ir suburta su dokais truputuka Cha cha

mestelkit anglisku autopliusu linku, bukita maladiec Cha cha

nu tai va matai suburta Šypsena o as neturiu nk kas suburtu o ir reikia sia savaite nusipirkt kazka nes isvaziuoju i DE , galvojau nuomotis bet kad po to po lt man jos pastoviai reiks tai neapsimoka. Da gal kas patarsit kur galeciau vito kabli uzdeti ?

nusiperki srote ta kabli ir pats isidedi. elektrikas pajungs rozete. o lietuvisku priekabu gamintojas tauriga.lt/

pirma karta vaziuoji i DE? Šypsena

juozas suburta tai elemetariai yra ten kur dirbu dvi priekabos viena 750kg kita 1500kg nugreciau ir sukeiciau numerius ir pasiemiau dokus tos mazesnes Mirkt vazineju LT-PL jokiu parkiu Mirkt

ne ne pirma kart i DE vaziuoju , pirma kart su priekabele vaziuosiu Šypsena va man tai suburt reik su busiku LT46 nes kazkoks durnius sugalvojo kad jo bendra mase 4.6t tai reik papirkt koki LT35 dokus Cha cha