Reikia patarimo del atimtu teisiu

Kad esu kaltas pripazistu, taciau dar nesitiki kad tiek laiko teks be teisiu butiLiūdnas Jau geriau butu bauda uzmoket…

reikejo pries tai galvot

kodėl nieks nepaminėjo, kad jei teises atima ilgesniam nei 12 mėnesių laikotarpiui, jas reikia vėl iš naujo perlaikyti, kai jau galėsi vairuoti Cha cha

ir aciu dievui, kad atemeBe be beBe be beBe be be Butu mano valia as dar ir paru duociau su automobilio konfiskavimuValio

eik i valdzia tada Cha cha atsirado, cia… Cha cha

jo del tokiu, buduliu, paziurek kas susiktoi lietuvoi darosiVau!

ištikrųjų, ne už kalnų tie laikai, kai predės atimti teises vairuoti.

Beje, norėčiau pastebėti, kad 1,1 promilių girtumas yra arčiau vidutinio girtumo. O tokiame amžiuje - drįsčiau pasakyti, visuomenei pavojingas reiškinys.

Galiu pasakyt is asmanines patirties, gerai kad atema, krc as anksciau isgeriau 5 alaus, ir iskart sedau, tai ipuciau 0.48, bet nesusitariau, kad ir uz gerus litus. Aisku vaziavau kraujo duot, bet *****, dar daugiau parode. Tai man ateme metam (uz 0.48 prom, koks zapadlo!!), bet afigienai pasimokiau. Atgavau teises uz 9 men, tai dbr kaip savo aki saugau, px, paxmielnas, ar tik bonke isgeres alaus, raktukai mano giliai kisenej Taip

galiu ir as is savo asmenines patirties pasakyt, kai atema teises nera nieko blogiau, nes jei atema virs metu reikia eit isklausyt alkoholiku kursus, praeit isnaujo medicinine (jei pasibaigus), ir regitroj perlaikyt teorijos ir vairavimo egzamina. Siaip dar yra galimybe atsiimti jas po puses laikotarpio, jei esi dirbantis ir is darbo gauni pazyma ,kad darbo reikalam reikia teisiu jei ju neturesi vaikai mirs is bado ir pan. Ir jei nori atsiimt anksciau laiko jokiais budais nevairuok be teisiu nes jei sustabdys automatiskai prarasi galimybe anksciau laiko atsiimt. Tai vat tiek. Sekmes

o jeigu pavyktu atsiimti teises po puses duoto termino, reiktu egzaminus perlaikynet?

ir dar vienas neaiskumas, As turejau 2 kategorijas, vairavau automobili, bet ateme kartu ir motociklo teises? ar kaip cia gaunasi?

už vairavimą išgėrus yra atimamas VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMAS,o ne KATEGORIJA

siaip jeigu ateme pazymejima vairuojant lengvaji automobili, o turi dar ir kita kategorija, tai su kita kategorija gali vazinet kiek zinau Šypsena jei tave sustabde su lengvaja, prie ko cia tarkim sunkvezimis, jei gali ji vairuot Nekaltas

taip gaunasi,kad jei turi ABCDE,tai gali 5 kartus prisilakęsGirtas važiuot ir pakliūt,kol galutinai prarasi teises???Juokiasi

jo geras GeraiJuokiasi panasiai kaip nemirtinguma isijunges Cha cha

tik va bėda,kad reikia turėti Kawasaki,Audi šimtas,SuperMaz,+priekabą,ir IkarusąCha cha

Cia topu topas, nerealiai zvengiau Juokiasi

O gal kam nors yra pavyke vietoj atimtu teisiu, gaut bauda nuneshus skunda/prashyma i Vyriausiaji administracini teisma?Nekaltas
Mastau ar verta eitNekaltas

Esi vienintelis šeimos maitintojas? Dirbi vairuotojo darbą (su 5 mėn. stažu) or smth? Ką tu skusi, jeigu su promilėm pagavo? Nelabai suprantu…

Gali pamirst teises. Dbr uz avarija be stazo atimineja, o tavo situacija visai …