Reikia patarimo del atimtu teisiu

kiek zinau dar e reikes praeit blaivybes kursus Cha cha

ir lyg teko girdet jei atima teises daugiau nei metam reikia perlaikyt varima ar klystu?

pries 7 metus baude uz viskaCha cha

Mane buvo sustabde isgerusi bonke alaus, pasiule pries putima i alkotesteri bauda iskart susimoket, bet atsisakiau, nes zhinojau kad ipusiu nedaug, ipuciau 0.21 paleido be jokiu moralu

Loterija arba iskart susimoki, arba jeigu iputi susimoket jau nebegalesi Cha cha

Nieko nepeši. Teks palaukt teisių. Bet atsakomybės irgi pas tave. Pagalvojus, tai čia kokias 3-4 bonkeles alaus reikia išgert, parūkyt ir tada iškart prie vairo. Nelabai suprantu, kaip taip galima.

Na, būna, kad po 1 sėdu. Arba po vakarykščio tuso iš užmiesčio grįžtu. Vis dėlto nesame šventi. Ir tai po to nekenčiu savęs dėl šito Kanda

man anksciau daznai tekdavo is po vakar sest,dabar stengiuos vengt tokiu dalyku…
aisku is po vakar tai nera ka tik isgerus sest…

hmmm o siaip per kiek laiko tos promiles isgaruot gali? buna man tenka is vakaro pabaliavojus sest ryte… bet jauties visiskai blaivus…

as isgeriau 2 bonkes 13 val, ir dar 3 bonkes 16 val. Klaida padariau kad beveik nevalgiau…
krc mirsiu be teisiu…

ir siaip labai priklauso kas ten vakaro buvo. kartais po “gero” is po vakar visa diena nesedu Šypsena

zinau as tokius vairiantus
jei tas vakar geras buvo o ryte gerai jautiesi pripusi 100%

pusbrikas gerai isgere nuejo miegot 10val vakaro
ryte atsikele pavalge pusrycius ikale arbatos 9val ryte isvaaziavo ir pripute

Labai didelę klaidą. Jeigu jau geri po biški, tai būtina valgyt, ir nemažai.

na gali but, turesiu uomeny, bet siaip tikrai, pats asmeniskai prie vairo geriau sesciau po labai gero tuso, kuris buvo is vakaro negu, isgerus dvi bonkas ir vaziuot iskart (kalbu apie savijauta, o ne kiek pripusciau)

Prie to pacio, jeigu man 14 menesiu teks sedeti be teisiu, o vdrug sesiu uz vairo ir sustabdys, kad be teisiu vairuoju, kokios tada sankcyjos? 300-500lt ar griezhciau?Nekaltas

nafik as tokius uzdaryciau menesiukui

ir vapse trinam arba rakinam tema
dar cia plia vaikai nesamones rasines

sulaikius be teisiu,kai JOS ATIMTOS,bauda rodos jei gerai pamenu 3k-5k LtNekaltas

Ka paklaust negaliu?

ajomajo…krc viskas mirsiu

Nuo 1000 iki 2000Nekaltas…bet tu gausi 5000 …3k pridės už šitą temąTaip

Prisidirbai ir "sėdėk ant puodo"-nesistenk teisybės ieškoti nes esi kaltas.

teisingaiMirktjau kai pyliau tai pyliauCha cha

Tema išsemta…“šiam kartui” Šypsena…bet įtariu kad gali tapti “populiaria” Nekaltas