Reikia pagalbos FarCry


Reikia pagalbos FarCry

Zodziu cia laivo gala pasprogdini nubegi y prieki ir atskrenda malunsparnis ir susaudo tave, a jo nukalt neiseina, ar kazkas man nesigauna, gal isvis ne ten saknu ieskau? Gal kas pamenat ka cia daryt?

Daug šaudyk į tą čiuvą malūnsparny…

Saudyk vien is sio pabuklo, jei reik soviniu dasipildyt bek i vairininko budele, ten rasi deze su soviniais ir pliek pliek ir pliek Cha cha

gal vel isirasyt far cry… esu biski loses, nelabai patiko, bet uzejo kazkaip noras vel…

Shaudyk i chiuva kuris shaudo i tave ish malunsparnio. Kiek atsimenu kokiu 10 tiesiu raketu turetu uzhtekti jam, zhiurint ant kokio lygio zhaidi

Kad jau senei pradetas tas zaidas yra, tai jau ne neatsimenu ant kokio pradejau, buvau kokias 6 suleides y malunsparni ale nieko, a kitiem malunsparniam maziau reikedavo, cia matyt kazkoks tai biski ale sustresnis Šypsena))))) Nu nieko, pameginsiu dar Mirkt

ka daryti kai issirasau sita zaidima ir ijungus ji ekranas melynas palieka draiveriai naujausi kokie bera

mr.god. chia tipo bosas or smth, delto reikai daugiau raketu jam Šypsena

lengva ji nukalt Šypsena tunai budelej ir lauki kol jis vos islys kali ir vel uzlendi, tada vel kali ir vel uzlendi. taip ji nmukali Šypsena)

[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/201.424819.887…-=(158 5841794](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/201.424819.887…-=(1585841794) ??? kartais netaspats???.. Labas

lordaz: tas pac Mirkt