Reikia pagalbos dėl vairo instaliavimo.

Reikia pagalbos dėl vairo instaliavimo.

Pažystama nupirko vaikui dovanų vairą (Logitech) tai reikės jai telefonu paaiškinti kaip jį įdiegti(seniai esu diegęs, bet jau nepamenu ką ten reikėjo daryti). Na įkiša į USB lizdą, Windows draiverius iš CD susiras ar ten koks flopikas dar būna? Ar tiesiog iš CD paleidžiama vairo instaliavimo programa, ten sukalibruojamas tas vairas ir viskas. Kaip ten yra? Turėčiau laiko ten nuvažiuoti, suinstaliuočiau, bet telefonu aiškinti nematant kas ten darosi sunkoka.

Na jei vaikui bent koki 14 metu tai manau turetu pats perskaityt instrukcija ir susiinstalint ,arba jei yra CD tai ten viskas paprasta.

Deja vaikui apie 10 metų. O man nėra kada ten nuvažiuot. Kogero užteks paleisti CD esančia instaliavimo programą?

Turetu CD but. Paprasciausiai suinstaliuos ir viskas. Nors sakai USB ? Tada paprasciausiai ikisi ir viskas. O vairas su vibracija ?

Vairas su vibracija. Vakar buvau užsukęs ten bet neturėjau galimybės pažiūrėti koks ten tiksliai modelis (nupirko “senis šaltis” dovanų, tai paslapčia nebuvo kaip suinstaliuoti).

Na is savo gamepado patirties galiu teigt, kad tik ikisi ir FF draiverius suinstaliuos…