Reikia pagalbos dėl nagų

geliniai su tipsai, tai reiskia kad deda tipsus, o geliniai be tipsu, reiskia,kad nededa tipsu ir augina tik su geliu Cha cha Taip bet kur be tipsu tai ziauriai ilgai daro, o su tipsais greiciau, pas mane su tipsais Niam niam Girtas

O kurie geriau?

Gerai Juokiasisalonas pragaras…

nu kurie geriau sunku pasakyt, nes niekada neturejau geliniu be tipsu, bet zinau,kad su tipsais man labai gerai Mirkt Taip

Aišku Nekaltas Ačiū už informaciją Šypsena

Galiu ir as pareklamuoti, Baltu 37, “Gyrune” 1 aukstas Cha chaten dirba mano grupioke Sandra, kaina 75 jei neklystu Šypsena Taip pat labai gerai daro ir nagu daile Laimingas

aisku. Drovusna bet papildyti reik dazniau nei karta per menesi turbut ???

Na ziurint kaip sparciai tau auga nagai Laimingas kitos buna labai apsileide,tai net reciau papildo…Jei jau nori graziu ir ispuoseletu nagu,tai reikia i juos ir investuoti Taip

Vartojau vitaminus, indus visada plaunu su pirštinėm, nagų lako valiklis be acetono (nors nagučių jau net nelakuoju), visą laiką tepu stiprinamąjį nagų laką. Vistiek jokio rezultato Žliumbia Blogai

O dabar dar klausimėlis toks iškilo: Ar eis tuos gelius uždėti ant visiškai trumpų nagų?

tikrai uzdes Taip Taip Mirkt

Jau pasiskambinau į grožio saloną, penktadienį 15 val. lėksiu Šypsena

sekmes,butinai parasyk,kai jau busi su savo naujais naguciais Mirkt

Aga, būtinai parašysiu Taip

tai va, as jau trečia diena su nagučiais Šypsena Šiaip viskas normaliai, galbūt jausmas šiek tiek keistas iš pradžių, bet jau priprantu. Tik va niekaip neišeina grandinėlės ant rankos užsisekt. Laimingas

nieko,priprasi Mirkt man irgi is pradziu buvo sudetinga ir sagas uzsisekti ir uztrauktuka, o dabar viskas gerai Taip Mirkt o kokius darei? Smailius ar kvadratinius? Drovus

pati su priaugintais naguciais vaikstau jau beveik metus ir esu labai patenkinta - visada gerai atrodo, nenusilupa greitai nagu lakas, o ir neluzineja man jie (tiesiog pasaugoti siek tiek reikia). o del nepatogumo tai po poros savaiciu nebeisivaizduosi saves be ju Šypsena