Reikia pagalbos dėl nagų

Klaipedoje rekomenduociau Apkabinimas o kaune NeSiaip jeigu nagai gerai priauginti kas savaite luzti tikrai negali Mirkt Pas mane 4 numeris, ir laiko tfu tfu tfu nuo papildymo iki papildymo (kas menesi pildau).

kas tau per problemos? jei tau skausmingos pms tai nevaryk ant kitų Pavargęs

Visokių yra-Visokių reikia Mirkt Žvaigždė~

Na ištiesų tikiuosi kad ir man taip sėkmingai laikys,nes kalbų tai prisiklausiau įvairiausių Mirkt Žvaigždė~

Beja,panelės,galite nekritikuoti ir nesipykti.Tema išsemta.Radau saloną,ir labai dėkoju už pasiūlymus. Apkabinimas Žvaigždė~

o tu mažiau aiškink. Kietas

jaj bucheu kauniete padecheu…na kiek mokejaj?

tai kokiam salone ir kiek mokejai? Jau turi nagucius? Drovusar dar tik eisi?

“Natalijos studija”. Labai daug kas rekomentavo eiti pas Egidiją,o ir kaina labai maža,nes šiuo metu akcija-70lt. Mirkt Dar tik eisiu,savaitgalį tikriausiai. Žvaigždė~

o kur sia ta natalijos studija kaune?

Jurbarko g. 2. Buvusiame dailės kombinate. Žvaigždė~

nu blyn…susiviliojau ir as. Flirtas

Nu va,kažką dar suviliojau savo tema Flirtas Cha cha Žvaigždė~

aš irgi labai noriu gelinių nagučių TaipManau, greit juos turėsiu Tik, ar jie iš tikrųjų taip lūžta? Kiti sako, kad jie labai tvirti Nekaltas

Oj teko daug kalbų išgirsti.Vienos sakė jog labai lūžta,kitos-jos išvis ne.Išvada ta kad reikia pačiai tai pabandyti Mirkt Žvaigždė~

joa…pati senai norejau, bet vis budavo…“ai, palauksiu geresniu laiku”.o dabar uzsidegiau nueit ir pasidaryt, padovanot sau velykine dovana Flirtas

jaučiu, kad ir aš šiemet nuo savęs gausiu tokią velykinę dovanėlę Flirtas

Ash ir uzsinorejau…matyt teks ejt ir man pasidaryt tejp…=]]]

Šian kažkur perskaičiau, kad geliniai nagai būna su tipsais ir be tipsų. Kuo jie skiriasi? Kurie geresni?