Reikia nuomoniu del suzuki gsx250

Reikia nuomoniu del suzuki gsx250

Sveiki, ruosiuosi pirkti moca, tai bus pirmas mano motociklas. Ka manot apie Suzuki gsx 250 kokiu 83metu? Daugiau pinigu neturiu. Kaip tokio moco patikimumas, ar nesudetingas valdymas? Vazinesiu pagrinde mieste ir iki kokio ezeriuko.

kaip suprantu radai skelbime uz maza kaina ir sumastei nusipirkti? Šypsena
nepatariu. geriau suma padvigubint ir ieskot kazko padoresnio Kietas

Parduoda tai mano klasiokelis, jis praeita sezona atvazinejo, o dabar nusipirko cbr600, tai sita stumia. Tvarkingas jis, bet noriu paklausti ar tinkamas jis kaip pirmas mocas? Ar nebuna kokiu daznai pasitaikanciu gedimu-ligu? Sake, kad srebia apie 3,5-4litrus nedraskant, normalu?

na mane tas skelbimas uz pusantros stukos irgi buvo sudomines,todel internete ieskojau info.info nedaug ,bet jis aprasytas kaip motocikliukas nuo tasko A iki B.ji ten apibudino kaip nebloga moca.na turetu buti kazkas tokio kaip patobulinta jawa Šypsena visdelto japoniskas… o del 3.5-4 l tai labai gerai kad tik tiek Šypsena tu ka dar maziau tikies?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

malonumo su juo nepajausi tai tikrai

Man jis uz 1,3k litu atiduoda

O su kuo pajausi uz ~1,5k litu?

lileikis,pats juk keli metai atgal su carskais vazinejai,ir ka? nieko nejutai? nemanau,nes butum nevazinejes.manau su tuo suzukiu galima pajausti malonuma tikrai,tik aisku nereikia tiketis,kad uzlipus ant to moco bus kazkas stebuklingoMirkt

manau pataupyk ir imk galingesni o jei negali nu tada pirk bet ,tikrai kaip mocas nevalina tada jis labai greitai nusibosta , o uz 1500 cz -500 cz-250 gali pasimti aisku patikimumas mazesnis bet nors eis kaip zverisŠypsena

As labai galingo nenoriu beto neturiu tiek pinigu ir nera kada taupyti, o vasara ant nosies, as noriu ismokti vaziuoti, igyti igudziu, kita sezona galeciau ir prie galingesnio persest, juk nebutina iskarto visko aprepti. Juk tai butu pirmas mano moto.

na jei jau taip labai nori tai imk pirmam mocui gal ir usteks tik ziurek kad damustas nebutu Šypsena

Aciu uz palaiminima Mirkt

[/quote]

Drakis rašė:

Aciu uz palaiminima Mirkt

aleliuja