Reikia Lietu disku EFKEI (mazda 323f).. kokius rekomenduotumet? nelabai gaudausi tuose skaiciuose

Reikia Lietu disku EFKEI (mazda 323f)… kokius rekomenduotumet? nelabai gaudausi tuose skaiciuose

Noriu nupirkt savo efkei lietnykus su padangom vasarinem nebrangius. dabar stovi skardiniai R13. Manau r14 uzdet… nuo kokiu auto man tiktu, ir kokios ismieros turi but? siaip nlb gaudaus ka tie skaiciai reiskia - r 13, r14 cia rato plotis ar ne? ar aukstis ratlankio? ir ka tie skaiciukai reiskia …/… kur ten padangos plotis kur profilio aukstis? ir isvis kokiu efkei reikia? noreciau kad atrodytu neblogai t.y. kad platesnes butu ir profilis nlb aukstas, tai cia kokia ismiera turi but? Zodziu, jei prajuokinau ar supykdziau kvailais klausimais tai sory… bet siuoi metu man tai aktualu, nes liepe keist, kadangi suvariau padangas, o jau menesiukas beliko tai pirxiu vasarines jau… p.s. gal kas turit kokias nebrangias su lietnykais?

dek arba r14 su 195/60 padangom arba r15 su 195/50 padangom,tinka nuo civico,golfo,opeliu… svarbu kad atstumai tarp skyliu butu 4*100mm ir ET apie 35 +/-5

Idomu koks pas efke centras, nes gali nuo opelio netikt… arba uzsidesi… bet poto nenusimsi Šypsena

tiks nuo opelio,mazdos panasus kaip ir hondos-mazas

ir beje opel tik 0.5mm mazesne centrine skyle negu vw Cha cha

turiu golfinius 15 ats`us,su padoriom padangom 205x50 pats tas ant mazgotes Mirktva tokie pat ,tik vidus juodas(originaliai juodas) jei ka i privata

isidek 195/50R15. atrodo nerealiai Myliu

As siulyciau 14" , nes R15 padangos bus brangesnes, bo reiks zemesniu. Aisq geriau atrodytu su R15

tai ir as manau kad r 14 ieskosiu, nes r15 gali kaina kanzdziotis, o daug investuot nesinori, kadangi rudeniop gali but minciu apie sio auto komercija… Tik va kur gaut nes meistrai liepe kuo skubiau pakeist, kadangi vaziuoklei pyp gali but nes mano visos gumos buktuotos, nes vizualiai pamaciau kai prasuko pakele Liūdnas

turiu ir as parduot r15 ratus, tinkancius efkei, zvaigzdes su isnesimu, bet kai kur truputi apsilupineje… padangos vasarines neblogos… dvi yra 195\45 ir dvi 195\50… su padangom uz 450lt atiduociau,be padangu 270lt. jei domina parasyk i privata savo el.pasta, foto atsiusiu.

Katik vienus apziurinejau- r 15 195/55 o pats disko plotis 7 coliai… Siaip grazus, bet man jau per platus tokie, nesinori tokiu volu det, o beto golfinis centras didesnis nei efkes Liūdnas tai jei sie per platus buvo tai vadinas 195 yra per daug? ar cia tas dydis ploti apsprendzia> ar pagal diska reik ziuret- nes cia 7 coliu buvo, tai jei 6 plotis bus tai norma bus? ar kaip? ar reikia kokiu 185 kad siauresni butu?

kas del centro tai bet kurioj ratu parduotuvej uz keliolika lt gali nusipirk plasmasinius centriukus ir viskas bus ciki,ir siaip 195 tai tikrai ne per placios Mirkt

Jei ten tu uz 300 lt ieskai lietnyku su padangom, tai nelabai kas iseis, dadejus koki 100-150 jau tikrai normalus butu. p.s.Nepamirsk pasilikt $$$ sekretkem jei neturi, nes priesingu atveju ilgai nesidziaugsi jei atviroj vietoj masina laikai

nemanau kad kazka domins lietnykai uz kelis simtus lt, vistiek bus seni ir paprasti, tad tokiem ir sekretkiu nereikia Šypsena