reikia katytes( bl atsibodo kaip cia visos lauzosi) idejau dar viena foto kur visas kunas matosi

tai as simta kartu kartoju bl kad esu prtotingas1 Kuom jus mane laikot. mazes budamas knygas apie indenus skaitydavai bl kol akiu nepagadinau, dabar akis nuo negraziu ziurkiu genda…

Aguonu 10, patikrink savo IQ, tada paziuresim ar esi protingas Kietas ar tik toki strojini

BENEFISAS zodi ismokau is kases varzybu. Kazkada kazkoks lopas pataike tritaski ir komentatorius sako" sati sito bico benefisas…"

Toks kulturngas su akinaiais atrodo Juokiasi

as kulturingas ir esu bl…pakol nesunervuoja kas

Jei sprest is tavo sukurtu temu, tai esi tupas kaip batas Juokiasi

vakar aiskinai visiems kaip savo boba dulkinai,siandien jau kitos ieskai…bet tu tikras ■■■■■■…pas tave smegenys kamuolio formos:funkcionuoja tik *pimp…* ir pirstai.Manai to pakanka panai?katei tai uztex,bet zmogui tikrai ne…ir visai tu negrazus-topinis marozas…fee… Veee Veee Veee

as ten pries 2 metus buvau Šypsena, IQ Šypsena

geriau foto butum nedėjęs Kietasgal tada daugiau katyčių atsirastų…

Na ir kaip pasiseke, atskleisiu, kad as ciut daugiau uz 100 gavau, man labai nepasiseke su tuom figurom… Nežinau

taigi, kaip is pieno plaukes Apolonas Juokiasi

bet zinai Liežuvis,kai proto ir pagarbos Moteris lyciai nera…tai krakadilcikiu ir tegali ieskot,arba idiociu Blogai

ne kunas ,o bicepsas Cha cha

o pas amne viskas 10-14 ribose, viskas ne super, bent nei vieno prastai Šypsena

Taip pagarba turi but Taip kitaip sansai pakabint mergina labai menki Kietas

nemirtingas blem Gerai

merginos darom Pavargęs nes tokio dar paieskoti reiktu! Juokiasi

mano kabila gyvena kaime, o as dabar vilniuj aisku? Beto nesu sventasis ir kartais norisi kad kabila silkem nesmirdetu beje jos ir nemyliu…aisku bl?

Tai katytes ar Kabylos? Mirkt

kabila katyte koks skirtumas…svarbu kad siaura ten pas ja butu ir vsio…