reikia katytes( bl atsibodo kaip cia visos lauzosi) idejau dar viena foto kur visas kunas matosi

reikia katytes( bl atsibodo kaip cia visos lauzosi) idejau dar viena foto kur visas kunas matosi

Rimtai jei nepanasi i krakadilcike tai davaj ka? As is vilniaus dabar esu. Nu kaoce pazadu nesikabinesiu lytiskai is karto ir busiu kulturingas. Beje nerukau ir dar va…matet kokie bicepsai pas mane? Norit kad tos stiprios rankos jus apkabintu ir nepaleistu? Niu va…tai pirmyn…ilgai nelauksiu nes vistiek grait kokia katyte atsiras… p.s. ai beje juk 100 kart sakiau kad esu grazus dar…nu va cia jum irodyma. Leisiu mesti i save akmeni jei nepatiksiu…

Gerai

duosiu as tau patarima kur kabint vilniuj babikes, bet man uz tai turesi debesi alaus pastatyt Cha cha

kai nukabinsiu tada pastatysiu

Juokiasi

kai nukabinsi, tai galesi savo birka statyt, nebus alaus, nebus ir geru viecikiu

e kiek tu cia gali visas mergas atmusineti nuo kitu bachuru, taigi pamaciusios tokia nuotrauka visos pas tave pabegs Juokiasi

tokiu snekuciu zinai kiek esu mates…siandien kogero i velveta varysiu ir pats prisikabinsiu kabilu…

jei parasysi apie mane grazia istorija, sutinku Girtas

velvete… Nekaltas sedesi apsisnargliaves prie stulpo ir i sokancias ruskias ziuresi Juokiasi kas paskum su tavi tokiu vaziuos kur Juokiasi as rimtai gera sandori siulau, nezinai ka prarandi Mirkt

stotis gera vieta Juokiasi Pavargęs,oi blin isdaviau vieta nepyk Girtas Cha cha

ble, kas tave uz liezuvio tampe??? Piktas Juokiasi

Matau su gyvunais megsti trintis JuokiasiO katyte ar ne per mazas gyvuniukas, juk pas tave tokie bicepsai, kai apkabini toki glezna padareli, gali ir sutrinti, pabandyk su karvem, kumelem ir t.t. tada ne tik tu jas galesi trinti, bet ir jos tave… Cha cha Flirtas Flirtas

Pridek: “noreciau kad nesmirdetu silkemis” Cha cha Juokiasi

siaip tai jam “krakadilcikes” kaip tik Juokiasi

as stiprus bet svelnus…

matai as istoriju nerasau…as rasau kas buvo ar kas bus…tai va…nebent susitiktume karstai pabendrautme tada gal ka ir parasycuiau, juk man reik ikvepimo…

Gerai pastebeta Gerai

Gerai JuokiasiTomzikai, ji megsta grubiai Juokiasi