Reikia adobe after effects

Reikia adobe after effects

Sweiki gal kas esat ish vln ir turit after effects ir galetumet man i cd nukopint ar gal matet kur parsipusti galima. Labai noreciau pasibandyt.

5.5 gali parsisiusti kad ir is downloads.com
6.0 ir pats noreciau gauti Liūdnas

Manau toks "galingas" instrumentas kaip Kazaa, tau tikra ituretu padeti Cha cha

kad kazoos ir kiti p2p sux parsiunti kate maise, o paskui pasirodo kad ir kate nudvesus Žliumbia

Einamuoju metu mano kompe esanti 5.5 versija ir yra partempta is kazaa. Lyg be nuotykiu jokiu dirba… Šypsena

Einamuoju momentu pas tave AE yra is manes gauti, o as juos tikrai ne is kazaa turiu Liežuvis

Juokiasi

Einamuoju momentu pas mane AE yra is kazaa. Bo is taves gauti jau senokai numarinti buvo, o install’u nebelike. Todel ir teko naudotis kazaa paslaugomis. Taip kad maziau lia lia… Cha cha

turiu 6.0

Tau gerai Žliumbia Gal pasidalintum? Nes as su emule baigiu prazilti. Ne

Buk gerutis pasidalink Cha cha

ok as sedziu vilniuje - ka siulot toliau?
atvaziuokit ir pasiimkit - na dar alaus is jusu puses neisvengiamai uz tai Šypsena

Ash ir vilnietis kaip galetume susitikti?

Kiek instalas užima? Gal galėčiau parūpint FTP vietos, jei nedaug užima.

Tempiuosi is edonkey 6.0 instala tai irgi baigiu prazylt Veee savaite siunciasi, o parpute tik 294 Mb is 412. Gal ateis svente ir i mano kiema, bei parsius likusius per kita savaiote Juokiasi

Svx, cornolio Mirkt
Tikiuosi pasidalinsi kai galu gale parsisiusi Labas

atejo svente ir i mano kiema xexe, parsitempaiu siaip ne taip. Galiu pasidalint, tik siulykit kaip, nes ftp jokiu nzn

Gerai

Prisimine numires bezdet… Cha cha As gi pries menesi laiko rasiau Nekaltas Pries dvi savaites jau parsisiunciau AE 6.0. Turiu jau kaip ir visa naujaja Adobo digital video familija. Dar tik Encore DVD liko isirasyt is imidzo.

Nu jei ka, as pats CD image’a issikepiau pries pora dienu, o sena posta tik siandien radau. Norejau gero, ot, bet jei nereikia, tai nereikia Labas