Reiketu patarimo skaitmeninio fotoaparato rinkimuisi

Reiketu patarimo skaitmeninio fotoaparato rinkimuisi

zodziu kandidatai tokie:
CASIO EXILIM EX-Z40
SONY CyberShot DSC-T1
PENTAX Optio S4i

Kas prekiauja Lietuvoje siais modeliais, kokios ju kainos bei kuri vertetu rinktis?
Is anksto dekuju uz patarimus Labas

niuz nelabaj galiu patarti:0

turiu pentax 33L patenkintas pakolkasŠypsena

Jei negali tai ir nepatarinekŠypsenabeje nueik i parduotuve ten prisiziuresi ir viska viska suzinosiLaimingas

o jau tipo tavo jau geras patarimasŠypsena
Juokiasi

Kai uzkabins pardavejas makarona, ilgai ziaugciosi Juokiasi
Kazkaip man patare imti BenQ, nors domejausi visai kitkuo. Argumentas “o kuo jis bloegesnis?” Apakęs

Na siaip mano manymu geriausias bootu Pentax: 4Mpix, ISO 50-400, macro focus nuo 6cm, shutter speed 4 - 1/2000. Visgi normaliausias ish tu triju ir pigiausias Šypsena Nors galetum geriau Olympus C-740UZ pasiimt, aisq 3,2Mpix bet uzhtai 10x optinis zoom tad ziurekis kaip tau geriau Šypsena

Renkuosi is siu modeliu del ju kompaktiskumo. Funkcionalumas antroje vietoje. O PENTAX kur pas mus geriausia pirkti (kaina, garantinis pogarantinis aptarnavimas)?

Siaip BMS yra uz 1399Lt. ir su aptarnavimu ten viskas lyg ir normaliai Šypsena

http://www.vilbra.lt juos veža.
o šiaip geras ir gana nebrangus aparačiukas

<p>pakeliau sita tema nes noreciau ir as pirkt pentax Optio S4i bet kaip skaiciau pas “Stev’a” tai pas juos ten kaskas su programine iranga negerai. Gal kas realiai naudoja si fotika ir galetu papasakot kaip viskas yra is tikro. Ir ar verta rinktis si fotika</p>

<p>as pats nusipirkau CASIO Exilim EZ40 ir esu juo patenkintas. Draugas turi Optio S4i. Mano pastebejimai tokie: Optio atrodo graziau, mazesnis, patogus odinis deklas. CASIO ekranas didesnis, akumuliatoriai ilgiau laiko, meniu paprastas. Nuotrauku kokybes skirtumu nepastebejau.</p>

<p>Pirk Canon A80 - dar ir sampano gausi:
<a href=“Stop kadras: 2004-06-24 (nuotraukų albumas) - DELFI” target=“_blank”> </a><a href=“Stop kadras: 2004-06-24 (nuotraukų albumas) - DELFI”>Stop kadras: 2004-06-24 (nuotraukų albumas) - DELFI
pictureID=4612037 </p>

Jo, as irgi greit pirksiu optio s4i Nebent kas atkalbes? Ar yra pas ji trukumu?

Beje, kada iseis naujas modelis is s serijos?

hmmm, ten tikrai A80 ?

Ne, ten Nikon Coolpix 4300 dpreview.com/reviews/specs/Nikon/nikon_cp4300.asp A80 lenkia šiuos fotikus pagal kai kuriuos tecninius parametrus: dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside& ;cameras=casio_exz40%2Cpentax_optios4i%2Csony_dsct1%2Ccanon_a80&sh ow=all (bent jau matricos dydžiu)

Imk PENTAXA, jis mazas ir patogus. O kad tokie mazi butu canonai, tai iskart pirkciau, nes jais kazkaip labiausiai pasitikiu.

tik SONY

Kodel SONY??? Ai tipo kad jaustum ka nesioji? Siaip Sony pasitikiu tik tielikais ir video kameromis. Kanda Kanda Kanda