Reikalingos detales..


Reikalingos detales…

Priekines vairuotojo puses dureles…Butu gerai raudonos spalvos. Gal kas zinote kur tokie modeliai ardomi?

belikokiam šrote turėtum atrast.

siaip pilnos svalkes, po 20lt negi negali rast?

Gal kas kontaktus galit duoti, kur jus cia uzmatet ?Kiek klausiu - visi guscioja peciais…

Pimparas,tu man pervesk uzstata,atvesiu po savaites,ish Baltarusijos uztruks atvezt Taip

Blem nesenai saviski metalan atidaviau

118, arba 112 (kviesk greitaja) gal pades tau, nors manau jau niekas negali padet Cha cha

Panevezyje Milnoroje yra Taip

vilniuj panasiu yra. pas mane rajone kazkoks senis yra kuris varo tokias. gali atvaryt pasikrapstyt

Autorealybeje irgi turetu buti. Kontaktai - Kalvarijų g. 143, Vilnius, UAB “Autorealybė” Tel. (8~5) 276 66 66, Faks. (8~5) 271 32 22, Mob. t. (8~600) 00084 Labas

jei nerasi, tai islipdyk is molio Taip bus Gerai

Baikit, chebra, nepaleiskit visko juokais…Jei kas turit tikru kontaktu - “it would be very appreciated”. Audiforewer: turesiu omeny, taciau avanso iskart nenoriu vesti. Nebent rastiskai ta iformintume. Turejes skaudzios patirties.

51state.lt Gerai

stalius gal pagelbet galetu Nekaltas

O kuom tau blogai is molio islipdyti?

neforminu skolu Cha cha

Nu matai kad is cia rasanciu(tame tarpe ir as) tokia masina tik is nuotrauku esame mate tai blia tokiam forume klausti del detaliu tai nelabai Laimingas Tiesiog geriau butu i egzotisku/amerikietisku auto forumus ilysti… nors 51state.lt irgi manau galetu pagelbeti… Mirkt

rally: thank’s man Alus

zimeriukas Myliu