Reikalingas sargas

Reikalingas sargas

Zodziu vieni zmones iesko suniuko, kuris galetu buti sodybos sargu, bet kartu ir nebutu labai agresyvus, nu zodziu normalus suo, "geru manieru" Cha cha As manyciau kad labiausiai turbut tiktu kokie nors aviganiai, nes ir plauka turi, ir tarnybai tinka. Gali buti ir be dokumentu. Jei turit kokiu pasiulymu, rasykit man i privata. Labai aciu. Mirkt

Ką siūlyti ???Kokios veislės reiktų ar patį šunį???

Nei vienas shuo dar negime geru manieruMirkt ir geru sargu- dazhniausiai buna arba tas arba tasTaip.ir tai po moksluMirkt O dar be dokumentu- vietoj aviganio gali gautis kokis nors shpitzasCha chaCha cha

Jei reikia sargo, geriausiai kur nors darbo biržoje paklausti Liežuvis

bet ten su manieromMirkt ir Taurė dazhniausiai nekas bunaMirkt

visi tie savaip prikolni Laimingas uztad man jie ir patinka Apkabinimas

geras sargas esu ash Šypsena mane galima nusipirkt pasiulius didesni atlygi negu gaunu dabar Šypsena uz papildoma mokesti pridedamas stafas Šypsena ash geras sargas Šypsena o pas ji geros manieros Šypsena vadinasi ir visas komplektas butu

Nu ir kam jūs taip Cha cha Cha cha Cha cha

Siaip yra daug sunu kurie saugoja viska.O kur surasti,ziurek gyvunu svetainese arba skelbima prasyk bangoje.Gal visdielto kas nors atsilieps?KietasŠypsenaMirkt

Na ok chebra, aciukas visiem. Suniuka jau issirinko, taigi praktiskai sita tema jau galima uzdaryt Mirkt Nebent apie sargu manieras norit padiskutuot Cha cha

O mes taip stengėmės Cha cha

ir manes kazkaip nepasirinko Liūdnas

nu tada pasakysiu kaip ash isivaizduoju geras sargo manieras Šypsena

  1. Nekelia kojos is savos teritorijos.
  2. Jei teritorijoje yra seimininks suo apie isibroveli pranesa sheimininkui o tik tada jei gauna komanda imasi "fiziniu veiksmu" Šypsena
  3. Jei seimininko nera tada bando pats sprest susidariuse problema Šypsena bet privalo apsaugot turta ir aisku apsisaugot pats Šypsena

P.S. Svarbu kad niekas paties sargo nepavogtu Laimingas

Gambitas, kai man reikės sargo kreipsiuos į taveMirkt

Labai lauksiu Šypsena

As irgi butinai kreipsiuosiMirkt