reikalai


reikalai

mieste matomumas gal 20 metru, uzmiestyje palei upe isvis tirsta… smagu Apkabinimasyoutube.com/watch?v=Np1mTuS4IT8&feature=share

Baisus

youtube.com/watch?v=7t9m1NLOF-Q

Kad ce pas tave salone kazkoks rukas, o ne lauke… Cha cha

fotkinau su cigarete, gal nuo dumu Nekaltas

px yr,su vasarinem judu,nebaisu Cha cha

iš pradžių visi dėjo žiemines padangas. dabar visi girsis, kad su vasarinėm važinėja Gerai

langus nusivalyk ir viskas bus normaliai

youtube.com/watch?v=uECzeD0aNlE&feature=BFa&list=PL8A32786 3115C14CB

ziemines jega… lenkiau klouna… as ji jau lenkiu o tas posuki ir suka kairen… ant signalo tas stabdo… kitas klounas is to pacio kiemo isvazineja Žliumbia

4-6val ramu grazu, dabar ziaurinis rukas, kelione nemaza laukia Užsispyręs

pasale,saulyte spigina Gerai

televizije nerodo Žliumbia

suka, ziema uzklupo nepasiruosusi Cha cha kaip kelininka…langu gramztukas ofise dezej, padangos vasarines… Cha cha

huntero>pas mane ta pati situacija Cha cha…kazkaip pries savaite biski su sypsena buvau,o dabar jau sypsenos nebera…reikia verkiant padangu Cha cha

Langų gremžtukas bagažinėj, bet ryte jo net neprireikė, taip ir neišbandžiau jo Cha chaPadangos apynaujės, bet vasarinės-labai ramiai iki darbo ryte nuvežė Špyga buvo mintis savaitgalį mauti žiemines, bet turiu tik ne pačias geriausias, o poros sav bėgyj iš vokiečių geros pargrįžta, tai nx du kartus montuot, orus gana padorius dviem savaitėm į priekį prognozuoja Nekaltas

į**** atbuline važiuodamas su apšalusiais langais į bamperį. vienoj vietoj įlenkė biškį per nagą ir rėmelį sudaužė. ar teisinga suma - 100lt? Nekaltas

ibreze 5cm bamperio moldinga…IF imete i saskaita 700lt…pats spresk ar suma teisinga gavai

bl galvojau kaip draudimas tikrins jei ten tik rėmelis sudaužytas ir vos tesimato. jau man nx 3 kartą į bamperį ikala. nieko, padarysim draudimą kitam kartui Cha cha parodysiu visas dėmes Cha cha Cha cha bet 700 už įbrėžimą tai stipriai tau čia…