reik pagalbos


reik pagalbos

tai va gavau dovanu senojo metalo,kadangi as kaip sakoma nelabai metalistas,labiau megstu guminukus ir voblerius,bet kaip sakoma dovanotam arkliui i dantis neziuri,tai va reiktu patarimo kaip su siais masalais elgtis,kurie lydekiniai ir pan kurie stovincio vandens o kurie upiniai,sunumeravau kad butu lengviau komentuot busiu dekingas Šypsena

mesk per tvora Cha cha

ai tiesa viena numeri skubedamas praleidau bet manau nebus problemu Šypsena

4, 5 ir 8tai mesk per tvora. vsais kitais gali bandyt upej gaudyt. o 2, 3 ir 10 turetu ir ezerui tikt. principe visi masalai lydekiniai.

Kas sako, kad 5 reik mest per tvora - tegu ant jos pasikaria Apkabinimas Bet, Romka, jei mesi, pasakyk, kur ismetei Taip Mirkt

visi masalai geri Gerai,tik tie plonos skardos daugiau tinkami sekliose vietose zuvaut,o is storesnio metalo reik kad gylis butu minimum nuo 2m.

10 Taip o kitos Ignoruoju

Banguoli, o ka tu ant tos 5 pagaut sugebi? man tai ana beviltiska kazkokia. nors cia aisku dar ir nuo zvejo labai priklauso. vienam vienasi masalais geriau sekasi, kitam kitais. Marciau, 10 tikrai nebloga bet is cia esanciu as ja i trecia vieta statyciau. pirmoj vietoj man butu nr 3 o i antra vieta nr 2 statyciau. beje, zinau kad kai kas ant tokiu kaip nr7 lasisas bando gaudyt.

Salati, lydekas. Turejau gal 3 tokias blizges is tevo paveldejes, bet pamazu visos issimete Liūdnas Mielai is kur nors tokia prigriebciau.

mėšlas.

Nereikia lele , kartais senasis metalas dar ir kaip gerai suveikia Šypsena

Romka, siaip jei neturesi kur anas det ir liks nenaudojamos tai nr 2, 3 ir 10 ant ko nors pamainyciau Mirktbanguoli, man analogiska situacija yra su viena is senuju blizgiu. va tokia kaip sitoj fotke didziausia pirma is desines:images.bite.lt/banga/files/content/200703/45ec17c8b0fab.jpgjei kas tokiu kur gautu tai mielai paimciau.

ne nu per tvora jos tikrai neskris,manau tikrai pakankinsiu jas o ir ikirst kur nors negaila Šypsena

3ir 10 Gerai Gerai

su 7 esu ne viena lydeka pagaves.