reik pagalbos. RWD automobiliai. taip pat Mazda 929 savininkai.

reik pagalbos. RWD automobiliai. taip pat Mazda 929 savininkai.

susiduriau su beda. mano mazdos stabdziu diskai yra kosmines sandaros. japoskes nedurni, bet gamindami anuos tikrai negalvojo apie vargsa lietuvi po 30 metu restauruojanti ju diskus. esme ta, kad diskas susideda is dvieju daliu, paciame stabdziu diske kuris stovi iskart ant asies yra vienas guolis, o prie to disko 4 varztais prisisuka kitas diskas (mazas) su kitu guoliu, ir prie pastarojo jau sukasi ratas. sudetinga. vakare foto gal imesiu. uzsakyt be sansu. istekinti irgi atrodo nelabai Nekaltasdar vienas variantas - ieskoti panasaus disko, t.y. mazda 929 82m > gal kas tokia turit? mazda 929 RWD kitas variantas - pakeisti visa stebule su asimi. ji gan primityviai prisukta prie amortizatoriaus flansho. jei rasciau RWD auto su panasia konfiguracija, o tais metais nieks stebuklu nedare Nekaltas , tai imciau ir pakeisciau i zinomo auto stebule. tpultu stabdziu disku beda, kaladeliu, guoliu ir pan. tai man reikia automobiliu senu kurie yra RWD savartynu kur anu ieskoti?

Variklis Ford’o, tai sakau, gal bandyk primest tiltą galinį nuo Ford’o: Taunus, Sierra, Granada, Scorpio… Gal su kokiom peredelkom pritaikytum…

galas ne tokia ir beda. priekis man svarbiau. beto pas mane linges. o siera, taunus, granada - nepriklausoma pakaba. tik ford capri turi tilta kiek zinau. Nekaltasman priekis svarbiau. kur ieskoti savartynu tokiom senienom?

Tokių senienų ieškok ne sąvartynuose, o skelbimų laikraščiuose (Noriu auto, Alio reklama ir pan.) būna, kad kokius retus ir senus aparatus dalimis leidžia…

neprivazinesiu tiek. man reik nuvaziuot i vieta kur tokiu daug ir ziuret kas yra matuot ir lygint nusivezus savo detale. minsko plente dar yra lauzynai? kur dar?

neprivazinejes nerasi… NekaltasManau tik skelbimai tave isgelbes… Mirkt

Ford Taunus 76-82m. gale TILTAS-žinau,turėjau,keičiau(prieš 11m.) Taip

apex yra gi toks koordinacinis tekinimas… manyveu pavyktu istekint kaip nors…

Kaune gal ką ir rastum…o Vilniui… ??? Beje pas tave priekyje kokia pakaba ??? McPhersono tipo ar kokia su dvisvirtė ???

mc pearson’as Drovusrytoj foto idesiu. bo nakti kai idesiu tai ryte nugrimz bangoj Cha chaseip gan primityvi. dik stabdziu diskas kosminis su guoliu, o prie disko jungiasi kitas diskas su kitu guoliu… zodziu imesiu foto. o ka kaune porshai sakai galima rasti?

Sierroj prieky irgi McPherson’as …

rask tu dabar ne mcpherson’o pakaba Juokiasivisur bus tas pats - atraminis amortikas su spyruokle. o jau traukiu konfiguracija tai skirtinga bus visur. va nuoroda i mano nuotrauka [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.1 28059.1…-=(246718377](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.128059.1…-=(246718377) vat kame beda… ir tuoj dar viena imesiu.

maciau panevezy, vienam kieme, mazda 929 2 duru, ant plytų padėta, matėsi, kad vaziavimas jai baigėsi, dalim ardo, tau gal nuo tokios reikia?

kampuota? ar tokia apvali Niam niam ? jei apvali tai skalambyk man!!! jei kampuota su atverciamom lempom tai irgi ne pro sal butu… detales ytariu tikti turetu… Nekaltaspranesk man

kampuota, kampuota, raudona dar lygtais Šypsena

taj tu 929 sedana turi taip iseina? as neperseniausiai vairindavau 929 coupe (dvi durys) 2.0 karbas. galas varomas nu ir pan. deja ta masina kolkas dar neardoma, bo TA metai gal liko. Šypsena

Nuotraukoje per daug “stambus planas”,važiuoklės tipo nesimato,bet stabdžių sistema - jokių stebūklų ŠypsenaDaug senesnių RWD mašinų turi tokius stabdžius,ir pats esu tokius ne kartą matęs pas save Šypsena bet kadangi stabdžių netaisau, tai dabar neatsimenu kokios mašinos… Šypsena Na pabandysiu ryt sužinoti… ŠypsenaBeje-parašyk “daugiavaikiui” (su foto nuoroda)jis remontuoja važiuokles-turėtų “žinoti” tokius stabdžius. Taip

nea, asei turiu coupe HT (hard top) 77’ modelis nuo 74 ejo, nuo 76 face lift’as buvo. all da info in profile. bent jau isvaizda. o naujesnes - kampuotos 929 ieskau nes manau ir kaip teko matyt is atskiru detaliu pakaba tokia pati ar panasi… nu tai nugresciau kokia… Cha chatai ir gaudau kas turi naujesne 929 ta kampuota su atverciamomis lempomis. kad susitikti ir apziureti

Žinau kur stovi “tokia apvali” Taip,ir manau kad jau niekam nereikalinga,nes palikta praktiškai gatvėje,prieš tris savaites.Kadangi yra numeriai-galima rasti savininką Taip Šypsena