Reik pagalbos (divx, xvid ir kt)(problemos neišsprendžiu)

Reik pagalbos (divx, xvid ir kt)(problemos neišsprendžiu)

Yra taip pas mane: naudojau winXP filmai eidavo visi be problemu (ace mega codecs pack buvau suiinstaleves), dabar isirasiau win98 nes su dsl problemu buvo, bet filmai trukcioja (nekalbu kad vaizdas buvo apverstas ir t.t), trukcioja periodiskai ir tik ant win98, isbandziau visus kodekus, ju pacus (nimo, k-lite, divx pack ir t.t kokius tik radau) bet nieko, kartais pasidaro kad netrukcioja, bet tik padidinus nors 1% vaizdas vel trukcioja, kame cia reikalas, tiesa gal tris kartus dariau format c:, ir svariai is naujo rasiau win98, bet kame esme kazkada seniai sitame kompe turejau win98, bet dar pries XP pasirodyma tai visi filmai veike.

Tai ar galite man padeti su tokia problema nes niekaip pats jos neisprendziu, tai nutariau kreiptis i jus.

Dekui is anksto.

tai ne jau niekas negalite padeti

ziurek per bsplayer ir nebus jokiu trukciojimu. arba divx nustatyk ant min quality level. dar gali bandyt mazinti raiska

nepadeda nei bspayer nei quality mazinimas, nerandu iseities ragas

o tai koks tavo kompas?

celeronas 750 ram:256mb hdd:30GB\7200aps vaizdas:geforce64mb

tai ka siulote

Jei neužsiėmi video montažu tada susiinstaliuok k-lite kodel pack ir žiūrėsi be problemų. Problema ne kompe. Apverstas vaizdas būdavo dėl to, jog XviD bando interpretuot DivX ir taip gaunas.

Viskas ko tau reikia yra sumesta cia
http://www.divx-digest.com/software/index.html
Na o trukciojimas, tai ko gero rietenos tavo kodeku pakete… prisieksperimentavai.
Gali tekt apsikuopt su kodeku ivairove.

negaunu rodos tai kas gali padeti, viska bandziau daryti bet nieko

Gal video draiveriai kokie pasene ?

Atsinaujink videškės, motinos draiverius. Įtariu, kad bėdos motinoje.

Pas mane panasi problema yra.vaizdas ne trukcioja bet labai letai eina.Siulyciau tau istrinti visus kodekus kurios tik turi.Surasyti Media playeri 9.atsinaujinti video draiveriu+motinus.Irasyti kodekus is naujo gali bandyti k-lite visai neblogas paketas.