Reik KRITIKOS


Reik KRITIKOS

Darau 12 menesiu kalendoriu, ir uzstrigau su RUgseju. Kazkaip ar neatrodo cia viskas per daug sugrusta?Marga? Noreciau kad pakritikuotumete, kurios vietos labiausiai krenta i akis, kurios vietos atrodo gana prastai, kuriuos layerius geriau ishviso nuimti, o kurios vietos atrodo gerai?. Kas labiausiai krenta ziurint is toli i akis?? Gal spalvu reiktu ideti kitokiu viskas gana panasiam kolorite. Sis menuo pats margiausias gavosi, reik kazkaip tvarkyti Nežinau

ta zalia ranka nesipaiso

Va va idomu man tai ir suzinoti, kas krenta i akis ir ’ nesuipaiso’ ŠypsenaMegian uas dar viena spalva ideti tai zlaia meginau ranka ir langas ten lyg gyvatvore butu apauges, kazkoki cia efekta kuriau Cha cha

Istikruju kazkaip kai prie vieno darbo uzsisedi per ilgai poto galima jau perdaryti viska, dbr 30 minuciu cia kazka koregavau nu ir net pati nebezinau ar grazu man ar ne Cha cha akys nebemato klaidu pagrindiniu…

O kam ta ranka is viso ideta? Ka ji sako ziurovui, koki ispudi suteikia? Siaip tai visas vaizdas man atrodo tragiskai. Sakykim - kalendorius ne mano skonio.

Badas As darau kalendoriu ne paprasta, cia grafikos dizainui, kad parodyti ten kad suprantu layerius visokius spalvas ir t.t Galeciau as ten padaryti foto uzdeti pilkame fone ir butu paprastas kalendorius prieinamas kievieno akiai.bet cia reikia daugiau darbo ideti nei tai Taip tai vat. O ranka tai ir sakau nzn ar tinka ar ne, dbr cia uzdejau ja nes kazkaip norejosi daugiau spalvu kazkokiu, ta ranka tuomet labiau visa demesi i pagrindine persona patraukia.

SEptember - o suknyte tai kaip vasaros pradzioje, na bent megstukas ar batukai iki keliu. Nors kicas ten pas Tave.Juk ji bus atversta visa men. man jau po 2 d nesinoretu i ja ziureti. Iterpk erotikos , aukstakulniai ilgaauliai bateliai , kelnaites , siltas prasegtas megstinis ,vejo plaukuose . Nu vienzo fantazuok arba daryk fantastiska panorama ,nuo kurios negaletum atitraukti akiu. Niekas cia tau tolkam nepatars - dumaj Fedia , dumaj… p.s. juk Rugsejis spalvingas , pakarpyk dangu , rudens gerybes. Vien tik kvadratuotas arbuzas kaip atrodytu.

Yra du skirtingi dalykai: a) parodyt jog moki naudotis dujine virykle, keptuve bei mentele, bei b) parodyt, jog moki iskept skanius blynus. Jeigu kazkam reikia isitikint, jog isisavinai layeriu funkcionaluma - tiks bet koks sudas. Bet jeigu nori padaryt kazka is tiesu vertingo…

Nuotraukos jau padarytos:/ ir laiko nebera keisti jas, gal ir vesiai cia atordo, bet U.K rugsejo menesi dar nera salta. Beto mokykloje nemanau kad dera erotika naudoti Cha cha:confused: aj nzn net. Gal ir tikrai pabostu i toki marga puslapi ziureti:/ bet nebera laiko daug kesiti…Dar kitu darbu pilna o reikia pabaigti iki savaites galo Nežinau

Badas ne noriu parodyti kad turiu ideju GeraiIr kad galiu sukurti kanors grazaus TaipAs nemanau kad cia yra jau taip tragiska ir blogai. Manau tik galbut reiketu kazko pamazinti padaryti bishki paprasciau.

Mokytojas patare kad atsikratyciau to namo backgounde ir padaryciau ji labaiu abstraktu.+ spalvu kolorita ryskesni padaryti… Meginsiu dbr kazka, gal atrodys geriau.

gal is apačios į viršų daryk gradient layeri viršus transperentinis, kad nieko neįtakotų, o apačioje kažkokią spalvą pasirink ir tada rinkis multiply su nedideliu procentu, kad nebūtų toks chaosas ir suvienodintu viską, nors ką aš žinau, jei čia pamokai/paskaitai ar dar kam tai koks skyrtums pinigų už tai negausi Šypsena

Gal viena kopija bus galima gaut pasikabint namie? Kietas

nu va perdariau bishki kitaip idesiu cia pakomentuosite gal geriau sis varijantas bus ŠypsenaSimak Cha chaD kitu puslapiu dar nematei Juokiasi